USD: EUR:
... в Запорожье
Жителі Запорізької області заплатили майже 300 мільйонів гривень військового збору

Жителі Запорізької області заплатили майже 300 мільйонів гривень військового збору

У першому півріччі платники податків Запоріжжя та області перерахували до держбюджету 295,9 мільйона гривень військового збору (без показників великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як зазначив в. о. начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулим роком надходження зросли на 46 мільйонів або на 18%.

Найбільші надходження забезпечили платники Запоріжжя – 157,8 мільйона, Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 39 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського та Веселівського районів – 26,6 мільйонів, Бердянська, Бердянського та Приморського районів – майже 20 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 13,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, ставка збору становить 1,5% від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

2

Наблюдатель2019-07-13 14:21:43
Нет, чтобы отдать Ленинской кузне. И только настоящие украинские патриоты воруют у армии гранатометы и вместо того, чтобы воевать на Донбассе, стреляют в Киеве по 112 каналу. И это абсолютно безопасно для них.
Местный2019-07-11 23:00:39
Как раз на парад!