USD: EUR:
... в Запорожье
Жителів Запоріжжя закликають у День донора допомогти врятувати чужі життя

Жителів Запоріжжя закликають у День донора допомогти врятувати чужі життя

У п’ятницю, 14 червня, Україна і весь світ відзначатимуть День донора крові. На базі «Запорізької обласної станції переливання крові» пройде невелика соціальна акція з музичною програмою та приємними сюрпризами для “рятувальників” чужих життів.

– Уже котрий рік поспіль в цей день разом з колективом станції і творчою молоддю ми влаштовуємо таку позитивну акцію по залученню нових і підтримці вже “досвідчених” донорів – ділиться співорганізатор проекту Олександр Кахай.

Запорожці, які вирішать в цей день вперше здати кров або плазму як донор, отримають консультації на місці про користь такого процесу і за всіма іншими питань з питань профільного здоров’я.

Як відзначають фахівці, кожна така донація – це 1-2 врятованих життів поранених, учасників ДТП, онко-хворих дітей або, навіть, вагітних, а для донора – це часткове “оновлення” і “омолодження” організму.

Здати кров або плазму можуть всі повнолітні громадяни із запорізькою реєстрацією.

При цьому, напередодні донорства не можна вживати жирне, смажене, копчене, молочне і алкоголь. Вранці перед здачею крові не рекомендовано палити і пити каву.

На станцію переливання крові з собою необхідно взяти паспорт та ідентифікаційний код.

По закінченню всієї процедури, донори за 1 здачу отримують на руки суму в майже 70 гривень і додатковий оплачуваний вихідний.

Знаходиться обласна станція переливання крові за адресою ул.Леоніда Жаботинського 32 (колишня вулиця Правди), район зупинки “Сталеварів”.

Працює Станція на прийом донорів по буднях з 08:00 до 13:00.

1

Виктор2019-07-14 17:36:17
Могу стать донором почки