USD: EUR:
... в Запорожье
Жителів Запорізької області закликають відмовитися від відвідування кладовищ цими вихідними

Жителів Запорізької області закликають відмовитися від відвідування кладовищ цими вихідними

В Пологівському районі Запорізькій області в місцях ведення активних бойових дій у поминальні дні заборонено відвідування кладовищ.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

«Під час військової агресії рф проти України підступний ворог, у якого немає нічого святого, може скористатися нашими звичаями та завдати ударів по місцям скупчення людей. Тому, якщо є така можливість, ми рекомендуємо мешканцям Запорізької області утриматись від походів на кладовища, – обласна влада звернулася до жителів регіону. –  Ще раз наголошуємо, що така рекомендація пов’язана із ситуацією, яка склалась на території нашого регіону. У зв’язку з обстрілами з боку окупаційних військ рф та можливими вибухами, перебування на кладовищах може бути небезпечним».

На території Пологівського району в місцях ведення активних бойових дій відвідування кладовищ заборонене.

У Бердянському, Мелітопольському, Василівському районах при організації відвідування кладовищ необхідно уникати скупчення людей.

«У всіх районах області для здійснення традиційних ритуалів рекомендуємо дочекатися більш спокійної ситуації в країні і утриматися від утворення скупчень людей. Це не значить, що треба ігнорувати традиції, але треба пам’ятати, перш за все, про власну безпеку. Не ігноруйте застереження та дотримуйтесь рекомендацій, які можуть зберегти життя вам та вашим рідним. Залишайтеся в безпеці!», – закликали в обласній військовій адміністрації.

У Запоріжжі завтра змінюють час комендантської години


Читайте також:

На Запоріжжі російські солдати обстрілюють з артилерії населені пункти: зруйновані будинки, є постраждалі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram

1

Скелет в шкафу2022-05-01 17:29:30
Бывший глава Международного Валютного Фонда, фрацузский экономист и политик Доминик Стросс Канн: «Никто в Европе не хочет умирать за Украину, даже денег вам не хотят давать, ... те санкции, которые ввели против России европейские страны и на которые так рассчитывает официальный Киев, не сыграют существенную роль и не изменят политику Москвы. Для того, чтобы что-то просить, надо что-то давать! Вы кроме злобы и ненависти никому ничего не дали. Вы предали Россию, которая вас создала и кормила с ложечки. Весь мир это знает! Запомните! Предателей нигде не любят. Ими только пользуются».