USD: EUR:
... в Запорожье
Жителів Оріхова Запорізької області закликають терміново евакуюватися з міста

Жителів Оріхова Запорізької області закликають терміново евакуюватися з міста

Міська влада Оріхова, яке знаходиться на лінії вогню, закликає місцевих жителів терміново евакуюватися.

Про це повідомляють у Оріхівській громаді.

«У зв’язку з загостренням військових дій та збільшенням інтенсивності обстрілів, з метою збереження життя та здоров’я, рекомендуємо евакуюватися до безпечного місця», – повідомили у громаді.

Сьогодні, о 14.00 годині біля приміщення міської ради та магазину «Економ» (центр міста) була можливість виїхати до Запоріжжя на евакуаційних автобусах. Вочевидь, така можливість буде і в наступні дні. Телефон для довідок +380987538378.

Задля безпеки місцевих жителів тимчасово призупинили роботу пункту надання гуманітарної допомоги в Оріхові.

Окрім того, у місті на вихідні ввели тривалу комендантську годину. З метою запобігання небезпечних ситуацій на території міста запроваджено комендантську годину з 18:00 13 травня (п’ятниця) до 6:00 16 травня (понеділок). У цей час заборонено перебування на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів. З дому можна виходити лише для того, щоб спуститися в укриття під час тривоги.

Раніше мер Гуляйполя Сергій Ярмак також закликав жителів терміново евакуюватися із міста.

Нагадаємо, що російські окупанти вже більше двох місяців безрезультатно намагаються захопити Оріхів та Гуляйполе. Загарбники продовжують регулярно завдавати ударів не лише по позиціях українських воїнів, а по місту та навколишнім населеним пунктам – із застосуванням танків, авіації, реактивних систем залпового вогню «Град» та артилерії.

Російські загарбники знову обстріляли Оріхів: один загиблий та вісім поранених


Читайте також:

Російські війська випустили 18 ракет по селищу під Запоріжжям: пошкоджено 60 будинків, є жертви, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

15

2022-06-12 01:19:09
С Днём Пресвятой Троицы ! Господь ждёт покаяния украинского народа. Третья мировая война будет не для покаяния, а для истребления. Наши мудрые предки во главе с Богданом Хмельницким дали клятву Богу и русскому царю : Навеки с Россией ! И кто посмеет разъединить Украину с Россией, тому анафема ( проклятие ) навеки !
Зорро2022-05-23 12:21:28
Куда бежать без денег
Lubov222022-05-13 10:51:24
Чего следовало и ожидать
Анатолий2022-05-12 20:06:29
Не хотелось бы здесь читать коменты пособников рашистов.
Владимир2022-05-12 19:24:11
Ореховцы,бойтесь своих...врут вам они про русских варваров,опять видео придумают про деспотичных рашистов,где сами же и будут переодетые в главных ролях,а после грабить вас же пойдут...защитники...Америки!
Оріхів'янка2022-05-12 15:14:29
Для Зп. В Оріхові немає окупантів. А по вашому треба всіх евакуювати і стерти місто? А куди людям їхати? Для того щоб кудись їхати треба мати кошти, щоб платити за винаймане житло А ще за щось треба жити.
Илон2022-05-12 10:19:37
а сдаваться придется вам. потому что страна без лидера не может оставаться страной и должны всему миру. А деньги где??? так что вылазь из бункера, автомат в зубы и не хер пи...
Илон2022-05-12 10:17:57
Анастасия, а ты где сидишь? городок маленький более суток бомбили, двое умерли, оба сорокалетние, а что делать, если людям некуда ехать. при чем по очереди бомбя и те и другие, аптеки не работают третий месяц и магазины, без света. без телика-повреждения есть почти везде, а у некоторых и вовсе размобили все. если такая умная езжай и попробуй
Сергей2022-05-12 10:03:14
Анастасия, чепуха. Ты сначала до конца этого месяца доживи
Анастасия2022-05-12 09:46:28
Илона, Москва не такая уж и большая, сдавайтесь ??? Ты смотри какая, рассказывает она что кому сдавать и куда кому идти. Слишком умная, когда сидишь на россии? А дверь закрыть не забыла? Беги в бункер на Урал.
Илон2022-05-12 09:33:39
Орехов маленький городок, пусть сдают и идут на Запорожье
Arhivarius2022-05-12 08:51:15
Бывший глава Международного Валютного Фонда, фрацузский экономист и политик Доминик Стросс Канн: «Никто в Европе не хочет умирать за Украину, даже денег вам не хотят давать, ... те санкции, которые ввели против России европейские страны и на которые так рассчитывает официальный Киев, не сыграют существенную роль и не изменят политику Москвы. Для того, чтобы что-то просить, надо что-то давать! Вы кроме злобы и ненависти никому ничего не дали. Вы предали Россию, которая вас создала и кормила с ложечки. Весь мир это знает! Запомните! Предателей нигде не любят. Ими только пользуются».
Зп2022-05-12 01:14:51
Николай,мирных эвакуируют чтобы не мешали работать военным- зачищать город от оккупантов. И это правильно. Нельзя же воевать там где куча мирных людей- женщин,детей и стариков. Я надеюсь, что эвакуированные не забудут взять с собой братьев наших меньших...
Николай2022-05-12 01:07:11
Админ,почему не пропустили мой комментарий ,ответьте в личку mna59@ukr.net
Николай2022-05-12 01:00:14
Так что ,сдавать будут Орехов? Отогнать их скотов,что бы не доставали обстреливать.И вообще пора бы начинать освобождать уже Запорожскую обл. . Оружие вроде уже появилось,а то взяли дурную привычку - эвакуировать,эвакуировать ... .