USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканець Запоріжжя, який передавав ФСБ місця зосередження техніки ЗСУ, намагався оскаржити вирок суду

Мешканець Запоріжжя, який передавав ФСБ місця зосередження техніки ЗСУ, намагався оскаржити вирок суду

Проросійськи налаштований мешканець Запоріжжя допомагав російському ФСБ з метою скорішої окупації Запоріжжя та області. У листопаді минулого року Жовтневий районний суд виніс вирок державному зраднику — 15 років ув’язнення з конфіскацією усього майна. Втім чоловік не погодився з вироком та подав апеляційну скаргу.

Про це повідомляють у Запорізькому апеляційному суді.

Проросійськи налаштований мешканець Запоріжжя за невелику грошову винагороду розвідував та повідомляв представнику російського ФСБ інформацію про місця зосередження військової техніки ЗСУ, перевіряв результати ворожих обстрілів по місту, слідкував за новими цілями ворога.

Чоловіка затримали під час виконанні чергового завдання російського куратора. За державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану чоловіка засудили до 15 років за ґратами з конфіскацією усього майна.

Обвинувачений та його захисник не погодились з рішенням Жовтневого районного суду й подали апеляційну скаргу. Захист, посилаючись на недостатність доказів вини обвинувачуваного, просив скасувати вирок суду першої інстанції та постановити новий виправдувальний.

За результатами розгляду апеляційних скарг, колегією суддів було вирішено залишити вирок місцевого суду без змін.

Розміщення військового штабу в навчальному закладі та сприяють діяльності окупаційної: судитимуть зрадників з Запорізької області


Читайте також:

Пошкоджено будинки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій області, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0