USD: EUR:
... в Запорожье
Житель Запорізької області заплатить кругленьку суму за магніт на лічильнику

Житель Запорізької області заплатить кругленьку суму за магніт на лічильнику

Ще влітку в одному з приватних будинків Мелітополя контролери виявили на лічильнику магніт. На сьогоднішній день справа дійшла до суду

Жителю Мелітополя доведеться заплатити 55 тисяч гривень за використану та невраховану (неоплачену) електроенергію, плюс майже дві тисячі судового збору. Про це повідомляє “РІА-Мелітополь”.

Як виявилося, “підприємливий” житель черешневої столиці України використовував магніт, щоб зупиняти (фальсифікувати) облік електроенергії. Однак в липні минулого року співробітники “Запоріжжяобленерго” помітили сторонній предмет і вилучили його на експертизу. Експертиза підтвердила, що магніт на лічильнику служив для зміни обліку електроенергії.

“За попередніми розрахунками, чоловік за рік використовував 27676 кВт., Вартість яких склала 70550 грн. Однак, на засіданні комісії сума була уточнена та знижена до 55 тис. грн, на підставі чого порушнику був виставлений рахунок”, — повідомляє” РІА-Мелітополь”.

Однак порушник не поспішав оплачувати заборгованість в добровільному порядку, тому “Запоріжжяобленерго” змушене було подати на нього в суд.


Читайте також:

У мелітопольському зоопарку народилися цуценята чорнобурої лисиці, — ФОТО

Отримуйте новини швидше за допомогою нашого Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Вася2020-03-24 21:32:01
не*** жадничать!