USD: EUR:
... в Запорожье
У кожного своя фішка: житель Запорізької області ходить на роботу босоніж, — ФОТО

У кожного своя фішка: житель Запорізької області ходить на роботу босоніж, — ФОТО

Спортивний лікар з Мелітополя ось уже третій рік ходить босоніж в будь-яку погоду

Як повідомляє Depo.Запоріжжя, 62-річний мелітопольський лікар Володимир Букін став практикувати прогулянки босоніж після погіршення здоров’я.

— Як усі нормальні люди, коли розуміють, що не можуть більше вести нездоровий спосіб життя і шукають здоровий, — поділився Букін з журналістами.

Свого часу чоловік закінчив Вітебський медичний інститут. Але знань традиційної медицини йому виявилося замало, і тоді він захопився вивченням медицини нетрадиційної.

Звівши свої різнобічні знання воєдино, Володимир Букін сформував свою методику: здорове харчування, фізичні вправи, побільше ходьби, більше рідини та завжди позитивні думки. В принципі, нічого оригінального, крім ходьби босоніж. Прогулянки на босу ногу — це його фішка.

Перші кроки босоніж на вулиці в будь-яку погоду Володимир почав робити в 2015 році. А з 2016-го ходить босим регулярно. Спочатку він ходив по 10 хвилин в день. Згадує, як мерзли ноги та довго не міг їх зігріти навіть під ковдрою. Але зараз чоловік долає шлях на роботу і додому босоніж абсолютно спокійно — а це по 40 хвилин в кожну сторону. І робить це в будь-який час року, і в будь-яку погоду.

Як підтверджує сам Букін, мелітопольці вже настільки звикли бачити його босоніж, що помітно дивуються, коли раптом зустрінуть чоловіка у взутті.


Читайте також:

Мрії збуваються: запорізький фермер став пілотом, лише пішовши на пенсію

Мрії збуваються: запорізька спортсменка стала чемпіонкою світу, — ФОТО

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

4

Виталий2019-12-04 23:21:18
Леонидыч - сила
Олег2019-12-04 15:28:51
Ходите летом по траве по мягкой земле по песочку босиком, просто и очень полезно.
Олег2019-12-04 15:25:47
Легко. Только через 5-10лет хождения зимой начнут отказывать ступни. Холодновато зимой, не справляется организм. Потому и приходится обувать что то.
Динек2019-12-04 10:13:50
Взимку ходити 40 хвилин босоніж? як це можливо?