USD: EUR:
... в Запорожье
Житель Запорізької області став лауреатом Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Житель Запорізької області став лауреатом Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Сергій Тимошенко разом з товаришем врятували дітей з палаючого будинку.

Про це повідомляє прес-служба ГСЧС в Запорізькій області.

28 січня Сергій Тимошенко і Юрій Мішин проїжджали по вулиці Набережній в Гуляйполе, і раптом на дорогу вибігла перелякана жінка і з криками кинулася під колеса, благаючи про допомогу. В її будинку виникла пожежа, а всередині залишилися двоє дітей. Чоловіки кинулися на порятунок. Відкривши вхідні двері, вони побачили, що вогонь вже розігрався не на жарт. Через дуже сильного задимлення і жар, дихати було неможливо і абсолютно нічого не видно. Сергій набрав повні легені повітря і на дотик пішов на пошуки дітей. Катерина, мати дітей, показала, де їх кімната, сподіваючись, що вони саме там. Юрій вибив вікна в дитячій і чекав команди Сергія, який знаходився всередині. Сергій знайшов малюків на підлозі, вони лежали вже без свідомості. Чоловік схопив їх на руки і передав Юрію в вікно.

Хлопчики 1-го і 5-ти років встигли надихатися димом, тому потребували кисневої терапії. Після надання медичної допомоги, маленьких Артема і Женю виписали додому.

Нагадаємо, глава Запорізької області Олександр Старух назвав кількість навчальних закладів, які зможуть працювати в разі посилення карантину. Головна умова – 80% педагогів і працівників установи повинні бути вакциновані. Станом на 15 вересня до роботи в «жовтій» зоні готові 10 установ освіти Бердянського району, 7 – Василівського, 42 – Запорізького, 71 – Мелітопольського, 27 – Пологівського.

Читайте також:

Стало відомо, як виглядає відділення Запорізької обласної інфекційної лікарні, де сталася смертельна пожежа, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Глава області розповів, які тарифи чекають запоріжців в опалювальному сезоні

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0