USD: EUR:
... в Запорожье
Зеленський призначив спортсменам та тренерам з Запоріжжя стипендії

Зеленський призначив спортсменам та тренерам з Запоріжжя стипендії

Днями на офіційному порталі президента України з’явився указ про призначення стипендій видатним та перспективним спортсменам України. В списку є й запоріжці.

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2019 року № 844 “Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів”, за друге місце на чемпіонатах Європи відзначено срібного призера чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Олега Сербіна. Йому призначено вісім прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Також стипендію в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено тренерці Олега Сербіна Ірині Журавльовій.

За третє місце на чемпіонатах Європи відзначено бронзову призерку чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Вікторію Кесар. Молода спортсменка отримає стипендію у розмірі семи прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Стипендію отримала і тренерка Вікторії Кесар Ірина Журавльова.

Крім того, стипендія призначена бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 серед юніорів з важкої атлетики Олегу Ганзенко. Юнак отримає стипендію в розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Читайте також: В Мелітополі художники намалювали Віктора Цоя на стіні пам’яті

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

1

Любопытная2020-04-17 06:41:39
"Тренер", женского рода-"тренерка"? А как, стесняюсь спросить, будет "водитель", или "шофер"?