USD: EUR:
... в Запорожье
Примушують писати листи окупантам: у Запорізькій області ворог використовує дітей для пропаганди

Примушують писати листи окупантам: у Запорізькій області ворог використовує дітей для пропаганди

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники активно залучають дітей до російських пропагандистських заходів. У літньому денному таборі при бердянській школі №6 дітей змусили писати листи окупантам на фронт.

Про це повідомляє «Бердянськ Сьогодні».

Діти молодшого та середнього шкільного віку переписують заздалегідь заготовлений текст, малюють «зетки» та клеять георгіївські стрічки.

«Очолює школу №6 Олена Ізотова — єдина з чинних на момент вторгнення директорів шкіл міста, хто пішов працювати на окупантів. Подібне відбувається у всіх освітніх закладах окупованих територій», — йдеться у повідомленні.

Примушували писати листи російським загарбникам й дітей у таборах Бердянська та Мелітополя. Усе це знімають на камери для пропаганди. Листи окупантам діти переписувалися з екземпляра та під диктування російських вчителів, яких завезли до регіону, повідомляє Центр національного спротиву.

Окупаційна влада перетворила захоплені школи на пропагандистські осередки. Російська окупаційна влада штрафує батьків, які не пускають дітей до таких «навчальних» закладів, та погрожують позбавленням батьківських прав.

У самих школах створено «молодіжні» та мілітарні рухи, вступ до яких фактично примусовий.

Крім того, колаборанти та загарбники активно залучають дітей у пропагандистські заходи, впливають на їх свідомість, намагаються вивідати у них, чи мають батьки та знайомі проукраїнські погляди.

Російські окупанти вивозять дітей з Бердянського району до Чувашії.


Читайте також:

Окупанти створюють «народне ополчення» у Запорізькій області: кого планують мобілізувати.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0