USD: EUR:
... в Запорожье
В Мінестерстві в шоці: керівник

В Мінестерстві в шоці: керівник "Укргідроенерго" заробив більше Трампа

Керівник “Укргідроенерго” в 2019 році заробив більше, ніж президент США

Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля, керівник ПрАТ “Укргідроенерго” (на чиєму балансі знаходиться запорізька ДніпроГЕС) Ігор Сирота в 2019 році заробив 647,8 тисяч доларів США. Зараз генеральний директор Сирота щомісяця отримує 782 тис.грн, що становить близько 32 тис.дол.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, президент США Дональд Трамп отримує 400 тисяч доларів на рік. І що найцікавіше, зарплату керівника “Укргідроенерго” з окладом американського президента порівняли саме на сайті Мінекоенерго.

Там же і повідомляється, що розмір зарплати та премій гендиректора встановлює Наглядова рада, яка лише в грудні минулого року призначила Ігорю Сироті премію більше 3-х мільйонів гривень.

“За рік сума отриманої винагороди ТОП-чиновника склала більше 10 млн.грн — це майже $430 тис. без урахування заробітної плати”, —повідомили в прес-службі Мінекоенерго, заявивши, що достроково припинені повноваження члена Наглядової ради ПрАТ “Укргідроенерго” Валентина Гвоздія та оголошено конкурсний відбір на зазначену посаду.

” Мінекоенерго не погоджується з такими діями і вважає неприпустимим нарахування та виплату захмарних  і безпідставних грошових винагород у той час, коли прожитковий мінімум в країні станом на 1 січня 2020 року становить  2027 грн”, – також заявили у відомстві.


Читайте також:

У Запоріжжі хочуть реконструювати греблю ДніпроГЕС, зробивши двоповерховий переїзд

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

5

Александр Григоренко2020-02-28 18:05:30
В соціальних мережах з'явилися повідомлення про розмір заробітної плати та премій за 2019 рік керівника "Укргідроенерго" Сироти І.Г., які перевищують навіть розмір річної зарплати Президента США. Сам Сирота І.Г. пояснює це тим, що особисто він встановлювати собі розмір заробітної плати та премій не може, а так вирішила нацрада в липні місяці 2019 рогу. А чому саме з липні місяці, коли уряду Гройсмана залишалося працювати близько місяця, він вирішив "озолотити" керівника "Укргідроенерго", "Укрпошти" та інших керівників державних піприємств? Здогадатися не важко. Після виборів до ВР в липні місяці "порохобори" зрозуміли, що вони опозиція, від "державного корита" їх вісторонять, витрачати свої кошти на майбутні передвиборчі баталії, щоб знову повернутися до влади - "жаба давить", от і вирішили, що встановивши "своїм" людям на державних посадах захмарні зарплати та премії таким чином за рахунок державних коштів створять "общак" для майбутніх виборів. Все по закону і винних немає.
Олег2020-02-27 15:27:35
А может жахнем? .)
Калигула2020-02-27 12:47:40
Хоть в чем-то, янкесам нос утерли.
#Запоріжжя2020-02-27 09:52:09
название статьи некорректно. Директор Запорожской ДнепроГЕС как здесь написано, а правильнее сказать филиала "Днепровская ГЕС" ЧАО "Укргидроенерго" совсем не Игорь Сирота. Сирота возглавляет ЧАО "Укргидроенерго".
ЦеЭуропа2020-02-27 07:39:38
"Меня терзают смутные сомнения...": сначала руководитель "Укрпочты", теперь руководитель "Укргідроенерго"....