USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькому заводу можуть довірити випускати французькі локомотиви

Запорізькому заводу можуть довірити випускати французькі локомотиви

Запорізький електровозоремонтний завод і Львівський локомотиворемонтний завод розглядаються як потенційні майданчики, на яких може бути налагоджена фінальна збірка локомотивів Alstom, якщо з французькою компанією буде підписаний договір на поставку електровозів для УЗ.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, коментуючи черговий раунд переговорів з французькою стороною щодо можливих поставок тягового рухомого складу.

– Це великий міжурядовий проект по локалізації виробництва і технічного обслуговування локомотивів в Україні із залученням українських підприємств. Зараз ми розглядаємо декілька локацій для спільного виробництва, зокрема, Запорізький електровозоремонтний завод і Львівський локомотиворемонтний завод, – поінформував Лавренюк.

Раніше один з топ-менеджерів французької компанії говорив, що Alstom розглядала кілька майданчиків для остаточного складання електровозів в Україні. Серед них і ремонтні заводи.

УЗ знадобляться значні інвестиції для організації локалізації в Запоріжжі або Львові, пише ЦТС.

– Впораються, якщо витратять понад 25 млн євро інвестицій на розвиток (там потрібно будувати додатковий майданчик і закуповувати додаткове обладнання для 40% локалізації) і знайдуть кваліфікований персонал. За непідтвердженою інформацією, у УЗ є кредитна пропозиція під держгарантії від Alstom і CRRC. Як будуть далі розвиватися події я не знаю, – заявив в недавньому інтерв’ю Лізі Володимир Приходько, голова наглядової ради ПАТ КВБЗ.

Нагадаємо, що постачальник електровозів для УЗ повинен буде обраний на конкурсі. На даний момент основними претендентами є китайська компанія CRRC і французька Alstom.

1

Аксакал2019-07-05 22:07:06
Припоминаю, автоЗАЗу уже доверяли выпуск чего-то корейского. От чего он и погиб окончательно. Вам это ничего не напоминает?