USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізьке управління ДБР розслідує злочини 456 зрадників та колаборантів

Запорізьке управління ДБР розслідує злочини 456 зрадників та колаборантів

Працівники територіального управління ДБР у Запорізькій області з початку війни розслідують провадження щодо 456 зрадників та колаборантів.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

З початку російської агресії працівники Територіального управління ДБР Мелітополя здійснюють досудове розслідування у 154 кримінальних провадженнях за статтями «державна зрада» та «колабораційна діяльність» проти 456 осіб (ст. 111, 111-1 Кримінального кодексу України).

За результатами цієї роботи 62 колишнім працівникам правоохоронних органів України повідомлено про підозру, у 40 кримінальних провадженнях підозрюваних оголошено у розшук.

За даними досудового розслідування, експравоохоронці-зрадники зазвичай добровільно погоджувалися служити окупантам, всіляко допомагати їм, в тому числі шукати транспорт, місце проживання, зброю. Нерідко вони брали участь у крадіжках цінного майна.

Також ДБР продовжує роботу щодо притягнення до відповідальності суддів та прокурорів АР Крим, які у 2014 році перейшли на бік ворога. Наразі ці зрадники забезпечують функціонування незаконних органів прокуратури та судової влади окупантів на захопленому півострові.

Загалом з початку 2022 року працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування відносно 32 суддів та 2 прокурорів АР Крим. Усі обвинувальні акти направлено до суду.

МАГАТЕ закликає створити на базі Запорізької АЕС зону ядерної безпеки та захисту


Читайте також:

Рашистські війська обстріляли 15 населених пунктів Запорізької області: зафіксовано понад 50 руйнувань

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0