USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізьке підприємство брало участь у створенні українського супутника «Січ-2-30»

Запорізьке підприємство брало участь у створенні українського супутника «Січ-2-30»

Це перший український супутник, який виведено на орбіту за останні 10 років.

У середу, 13 січня, із пускового майданчика на мисі Канаверал у штаті Флорида (США) стався запуск на орбіту українського супутника Січ-2-30. Цей космічний апарат є модифікованим варіантом супутника “Січ-2”. Його доставила на орбіту Землі ракета-носій Falcon 9 виробництва компанії SpaceX. Останній запуск українського супутника відбувся понад десять років тому.

Як повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації, космічний апарат Січ-2-30 розробило та виготовило ДП Конструкторське бюро Південне ім. М. К. Янгеля» разом з українськими підприємствами «Хартрон-Аркос ЛТД» (Харків), «НВП «Хартрон-Юком» (Запоріжжя), «Захист та автоматизація об’єктів НДІРВ» (Харків), КБ «Арсенал» (Київ) , Державне науково-дослідне підприємство «Конекс» (Львів), Львівський центр Інституту космічних досліджень НАН України та НКА України, ДП ВО «Київприлад».

Нагадаємо, в мережі опублікували документ, підписаний заступником начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександром Горбанем, в якому йдеться, що рух верховою частиною вантового мосту планують запустити в День Соборності України – 22 січня.

Читайте також:

Вперше за всю історію існування Садиба Попова відкриває для відвідування усі будівлі

За розбещення 11-річного хлопчика у Запоріжжі судитимуть тренера-пенсіонера

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Запорожец Задунайский2022-01-17 10:07:55
Наконец-то Украина начала осваивать космос. Теперь у неё космические тарифы на ЖКХ и космические цены на продукты питания и топливо. Политика находится в невесомости, тогда как экономика находится в постоянном падении. Есль ли жизнь на Марсе можно будет определять по стремительному сокращению населения " нэзалежной зирки" по имени Украина с переиноменованием её в Укрусь.
Вася2022-01-16 15:29:21
В небо улетел спутник, а общежитие Академии Наук снесли, наконец-то Пэрэмога