USD: EUR:
... в Запорожье
На лижах в Австрії та Буковелі, в теплих краях та на міському катку: запорізькі депутати

На лижах в Австрії та Буковелі, в теплих краях та на міському катку: запорізькі депутати "засвітили" свій відпочинок

Хтось із них провідував дітей в іншому місті, хтось вигулював їх в рідному, комусь ввижався глава СБУ, а хтось філософствував на морях — як проводять свою відпустку депутати міської ради

Період Новорічних та Різдвяних свят супроводжується затяжними вихідними. А деякі, особливо якщо говорити про людей з достатком вище середнього рівня, й зовсім їдуть у відпустку. У ці святкові дні люди хочуть відпочити від роботи, суєти, провести час з рідними.

І кожен робить це по-різному. Хтось їде в гори, хтось — в теплі краї, а комусь і вдома добре.

Депутати Запорізької міської ради — тому не виключення. Звичайно ж, не всі виставляють свій відпочинок напоказ, навіть якщо і є, що показати. Але є й такі, хто вільно ділитися фотографіями свого відпочинку з друзями, френдами та просто передплатниками. Про них ми і поговоримо.

Депутат Дмитро Сірий на своїй сторінці в Facebook показав, що Новий рік він зустрічав вдома, і що вже на третій день він відмовився від святкових смакот, віддавши перевагу спортзалу.

Схоже, що нікуди з міста не виїжджав й Олег Корольов. Депутат разом з дружиною катався на запорізьких ковзанках.

А ось депутат Ірина Костенко “засвітилася” в столиці. Вірніше, фото з нею запостила в Facebook її дочка, ніжно підписавши фото: When mum is in town (Коли мама в місті).

Михайло Прасол поїхав відпочивати до свого колеги по партії в ТОПовий український курорт “Буковель”. Там Михайло і на лижах катається, і з баранами грається, і шашлики їсть, можливо теж з баранів.

А ось Віктор Пріт вирішив проміняти запорізьку зиму на закордонне літо. Депутат постить фоточки з морем, підписуючи їх філософськими висловами то Емми Уотсон, то Екхарта Толле.

Ще одним поцінювачем гірсько-лижного відпочинку виявився Олександр Константинов. Щоб бути в тренді, депутат обіграв одну з найбільш обговорюваних новин про відпочинок політичної еліти, підписавши своє фото: Ото позаду часом не Баканов їде?

Хоча, Олександр відпочиває не у французькому Куршавелі (як глава СБУ), а в австрійському Шладмінге.

Але є й такі депутати, які не дивлячись на свята на своїх сторінках в Facebook публікують пости виключно такі, що стосуються їхньої роботи, справ міських.


Читайте також:

Хмільна екскурсія, вечір пасти і карнавал: як провести вихідні у Запоріжжі

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

2

Микола питерский2020-01-12 08:36:32
Каждый отдыхает по возможности.
Вася2020-01-11 20:17:55
а шо тут такого страшного?