USD: EUR:
... в Запорожье
Державі не зраджував: Запорізький суд звільнив завербованого офіцера

Державі не зраджував: Запорізький суд звільнив завербованого офіцера

Полковник запасу ЗСУ був завербований російськими спецслужбами

Колишній військовослужбовець, полковник запасу Збройних сил України був завербований спецслужбами РФ на передачу інформації про військові частини Запорізької області. Про це повідомили в прес-службі Запорізького управління СБУ.

В поле зору російських силовиків український офіцер з Мелітополя потрапив під час візиту до родичів в Криму. Під час співбесіди представники спецслужб Росії тиснули на українця. Вони шантажували полковника запасу ЗСУ й погрожували його родичам.

” За задумом кураторів, колишній військовослужбовець, маючи навички військової справи, мав збирати відомості військового характеру стосовно обороноздатності та бойової готовності військових частин, розташованих на території запорізького регіону. Згідно з відпрацьованими інструкціями, «агент» мав передавати зібрані розвіддані під час наступних візитів до Кримського півострова”, — йдеться в повідомленні СБУ.

Однак, повернувшись додому, чоловік усвідомив протиправність і негативні наслідки такого співробітництва. Він звернувся в управління СБУ, і заявив про вербування, а також зізнався, що жодного завдання російських спецслужб не виконав.

У зв’язку з цим, суд звільнив його від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.


Читайте також:

У Запоріжжі зняли звинувачення з екс-терориста “ЛНР”

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0