... в Запорожье
Запорізький

Запорізький "Мотор" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів, — ФОТО

Запорізькі гандболісти впевнено розправилися з португальським “Порту”

Сьогодні, 27 листопада, в запорізькому Палаці спорту “Юність” відбулося справжнє свято гандболу. В рамках гандбольної Ліги чемпіонів місцевий “Мотор” приймав “Порто” з Португалії.

Незважаючи на те, що португальський клуб знаходиться в першій п’ятірці групи “Б” Ліги чемпіонів 2019/2020, підопічні Ростислава Ланевича впевнено переграли свого більш успішного суперника.

Рахунок відкрили господарі. Португальці весь матч грали в догонялки. Наздогнати “Мотор” по м’ячам “Порто” зміг лише двічі: в першому таймі, забивши другий м’яч — 2: 2, та на самому початку другого відрізка часу — 20:20.

Ближче до кінця другого тайму запорізькі гандболісти лише збільшували розрив в рахунку. Скоротити його підопічні Магнуса Андерссона змогли лише ближче до фінального свистка.

33:29 — і “Мотор” здобуває першу перемогу в Лізі чемпіонів.

Варто відзначити, що це вже друга успішна гра в Лізі чемпіонів після зміни тренера.

Наступний матч “Мотор” зіграє з білоруським “Мєшков Брест”.