USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький

Запорізький "Міст кохання" потрапив до ТОП романтичних місць України

Міст через озеро в Вознесенівському парку Запоріжжя прославився на всю країну

Журналісти інформагентства УНІАН до Дня Святого Валентина склали ТОП найромантичніших місць в Україні та за її межами.

Серед романтичних місць в світі автори списку вирішили не брати до уваги всім відомі Венецію та Париж, а розповісти про не менш вражаючі місця в більш близькому зарубіжжі. Так, до списку увійшли заповідник “Долина метеликів” в Туреччині та Королівські Лазенки у Варшаві.

А ось серед найромантичніших місць в Україні, серед Софіївського парку в Умані, Маріїнського —в Києві та італійського дворика у Львові, автори ТОПу відзначили “Міст кохання” в Запоріжжі.

“Ще один міст, який став улюбленим місцем прогулянок пар, влаштувався в запорізькому Вознесенівському парку. Композиція мосту виконана у вигляді альтанки над ставком, освітленим лампами — особливо ефектно вона виглядає у вечірній час доби”, — пише УНІАН, згадуючи, що спочатку запорізький міст хотіли назвати “Мостом до серця тещі та свекрухи “.


Читайте також:

Романтичні екскурсії та швидкі побачення: як провести вихідні в Запоріжжі

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

2

Оптимист2020-02-21 14:09:34
А рядом за забором продолжение парка строится, уже лет 5. Что в этом запорожье все так туго, а нет не все ларьки везде где только можно натыканы. Лучше бы урны понаставили, больше пользы.
Абориген2020-02-16 22:12:38
Издали, на фото, очень красиво и романтично! А когда я там пешком проходил, все в мусоре, грязи, ободрано. Постарался пройти быстрее. Чтобы не испачкаться.