USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізьким школярам продовжили карантинні канікули

Запорізьким школярам продовжили карантинні канікули

У зв’язку з тим, що наш регіон в «червоній» зоні учні ще на один тиждень залишаються на канікулах.

Про це «Першому запорізькому» повідомили вчителі та батьки школярів.

З 18 жовтня Запорізька область перейшла в «червону» зону карантину, і в місті почав діяти ряд обмежень. Школярів на тиждень відправили на передчасні канікули, а сьогодні, 22 жовтня, прийняли рішення, що карантинні канікули триватимуть ще тиждень.

Нагадаємо, в Запоріжжі працівники поліції перевищили свої повноваження. Патрульні безпідставно зупинили жінку та чоловіка, а потім наказали останньому роздягатися. Правоохоронці не знайшли у чоловіка заборонених речовин, проте продовжили знущатися над ним і бити його. Тепер правоохоронцям загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також:

У запорізьких лікарнях створюють додаткові місця для пацієнтів з ковідом

У МОЗ передумали закривати міжобласний транспорт “червоних” зон для щеплених однієї дозою

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

9

ответчику2021-10-25 19:20:55
Ты в ответе за тех, кого приручил. Моим детям нельзя делать вакцину. Ну и чьи дети должны страдать?
Ответ2021-10-25 07:35:58
Дебилы те, кто не понимает, что без вакцинации период "пересидки в изоляции" может продолжаться 10 лет! Я не хочу, чтобы мои дети самые красивые свои годы провели в "пересидках". Вакцинируйтесь, а не обзввайте людей дебилам!!!
детейй2021-10-23 15:50:09
Дебилы те, кто не понимает, что на определенное время, пока бушует эта зараза и косит людей, необходима жёсткая изоляция и необходимо начинать с детей! Берегите своих детей, берегите себя! Ковид- это не игра в прятки! Это - жуткие последствия!!!
вова2021-10-23 11:56:20
школы закрыть пока не выйдем из желтой зоны.
вова2021-10-23 11:53:57
закрыть школы и не открывать пока не выйдем из красной и желтой зоны.
Мама2021-10-23 07:41:53
Діти повинні ходити до школи, а не сидіти вдома. Соціалізація не менш важлива за навчання! У кого з батьків є бажання і можливість навчати свою дитину самотужки, тримаючи вдома, вони можуть оформити сімейне навчання (на рік, два, три тощо), а не писали коментарі про те, що "всіх треба відправити на нескінченну дистанційку". Якби доросле населення вчасно вакцинувалося, такої ситуації наразі не було б. А тепер за помилки дорослих доведеться заплатити дітям, і заплатити дуже дорого!
Олег2021-10-23 01:33:48
Дебильство вообще выводить детей в школы/пту/техникумы/институты! Это массовый канал передачи короны. Притом , что большинство детей болеют безсимптомно, а вот их родители/бабушки,дедушки ложаться в больницу под кислород! Да и как на самом деле обернется “безсимптомное” переболевание детей ковидом - это покажет лет через 10.
Анастасия2021-10-22 22:19:06
Если ситуация с заболеваемостью в городе такая сложная, что продлевают каникулы, то почему это не касается частных школ? Частная школа "Хабад Любавич" работает несмотря на то, что в школе есть ученики, заболевшие коронавирусом. Почему нет никаких проверок школ, на предмет их деятельности в период красной зоны?
містянин2021-10-22 13:59:34
навіщо дітей заперли додому?батькам що не треба на роботу ходить???дебільство