USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізьким медикам з бюджету міста виділили майже 35 мільйонів на зарплатню

Запорізьким медикам з бюджету міста виділили майже 35 мільйонів на зарплатню

Запорізьким медикам з міського бюджету виділили майже 35 млн грн на зарплатню.

Відповідне рішення про додаткове виділення коштів на медичну галузь сьогодні, 10 вересня, підтримали депутати Запорізької міської ради.

Найбільше коштів – майже 35 мільйонів – спрямують в першу чергу на зарплати для медичних працівників. Це пов’язано з тим, що останнім часом утворився дефіцит по заробітній платі через недостатнє фінансування від НСЗУ.

Виділені кошти дозволять частково перекрити дефіцит заробітної плати міським лікарням у зв’язку зі зменшенням фінансування НСЗУ за пакетами медичних послуг.

Також майже 600 тисяч гривень з міського бюджету призначені на сплату підвищених тарифів на енергоносії для комунальних закладів первинної медичної допомоги.

Частина коштів передбачена для забезпечення хворих з пересадженими органами імуносупресивними препаратами. Ці видатки збільшуються на 850 тисяч гривень у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на 6 осіб.

Крім того, 2,4 мільйона гривен спрямують на виплати разової премії 197 медичним працівникам, які задіяні у проведені вакцинальної кампанії проти COVID-19.


Читайте також:

У Запоріжжі обмежили продаж алкоголю у нічний час

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

ЗЫ2021-09-11 17:45:05
Из ТГ: Пока еще действующий президент Эстонии Керсти Кальюлайд снова нелицеприятно высказалась о перспективах вступления Украины в Евросоюз. Во время выступления на YES-Brainstorming в Киеве Кальюлайд заявила, что от выполнения Копенгагенских критериев (для членства в ЕС) Украина находится «на расстоянии нескольких световых лет». Добавила, что за последние пять лет она не увидела приближения Украины к выполнению этих самых критериев.