USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з веслувального марафону

На чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное в марафоні енергодаровець Денис Давидов завоював першість.

Золоту нагороду континентальної першості Давидов отримав на чемпіонаті в місті Десіз (Франція). Він першим подолав дистанцію в 22,55 км, змагаючись серед спортсменів до 23 років.

Денис зізнався, що навіть не мріяв завоювати титул чемпіона Європи, передає «ЗАспорт».

– Це було дуже важко. Я не очікував виграти золоту медаль. Думав, що я стану третім, а може, п’ятим. Однозначно не першим, це для мене великий сюрприз, – розповів чемпіон.

Срібна медаль дісталася Португалії завдяки Серхіо Масіелю, а бронза – поляку з Матеуш Борджіелю.

Відзначимо, що разом з Двидовим чемпіонкою стала каноістка Людмила Бабак. Новоспечених чемпіонів Європи з веслувального марафону підготував заслужений тренер України Сергій Сніжко.