USD: EUR:
... в Запорожье
«Читаю ваші коментарі»: запорізький мер відмовився від ідеї проведення Покровського ярмарку на Хортиці

«Читаю ваші коментарі»: запорізький мер відмовився від ідеї проведення Покровського ярмарку на Хортиці

Цього року Покровський ярмарок все ж таки відбудеться у традиційному місці – на Набережній магістралі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив міський голова Володимир Буряк.

«Почитав ваші коментарі. З огляду на те, що більшість запоріжців проти ярмарку на Хортиці – доручив департаменту культури займатися підготовкою до проведення заходу на каскаді фонтанів «Райдуга», – написав міський голова. – Що хотілося б сказати активним коментаторам: добре і правильно те, що ви небайдужі до того, що відбувається в місті. Ще краще те, що ви висловлюєте свою думку і даєте поради. Ось тільки окремим коментаторам хотілося б побажати: вчіться бути європейцями не лише в прагненні до демократичного суспільства та цінностей – навчіться також європейській культурі, в тому числі й спілкування!».

Володимир Буряк написав, що планував «окультурити» захід і провести його в стилі українських традицій. Зокрема, були домовленості про проведення на Новому ярмарку Книжкової толоки;  проведення ярмарка майстрів з усієї України, а також майстер-класів.

«Так, без нескінченних шашликів, випивки, розпродажу шапок і шкарпеток. Тому розглядали Хортицю, оскільки хотілося уникнути базару на виїзді. Але, я чую вас і читаю ваші коментарі. Тому рішення прийнято: ярмарок буде на «Райдузі», – зазначив очільник міста.

«Перший Запорізький» раніше писав, що в мерії висловили пропозицію в цьому році провести традиційний Покровський ярмарок не на Набережній магістралі, як зазвичай, а на острові Хортиці. Більш того, міський голова запропонував змінити формат святкування: замість шашликів, продажу речей і т.п. організувати виставку народних майстрів за участю «Країни мрій» Олега Скрипки.

Читайте також: Святкування Дня незалежності та порятунок від сімейного тирана: головні новини вихідних у Запоріжжі

0