USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький футбольний клуб

Запорізький футбольний клуб "Металург" несподівано став учасником Першої Ліги

Сьогодні, 24 липня, в Будинку футболу відбулася Рада Ліг ПФЛ.

На засіданні ключовим питання було, хто займе місце Арсенал-Київ в Першій Лізі, який заявив про те, що знімається з турніру.

На нараді були присутні представники харківського «Металіста», краматорського «Авангарду», Київської «Оболонь-Бровар», Волочиського «Агробізнесу», ФК Минай, житомирського «Полісся» і запорізького «Металурга».

Представники інших клубів були відсутні, так як Рада була скликана спонтанно. Але, вони прислали свої рекомендації по електронній пошті.

Більшість представників клубів проголосували за перехід саме запорізького «Металурга» в Першу Лігу. І це логічно, саме за спортивним принципом запоріжці і повинні були зайняти місце Арсенал-Київ.

За підсумками минулорічного сезону запорізькі футболісти посіли друге місце у своїй підгрупі, але в стикових матчах за вихід у Першу Лігу поступилися Волочиському «агробізнесу».

Також було вирішено, що вакантне місце в другій лізі залишиться вільним. На сьогодні тут налічується 11 клубів.

Матч першого туру запорізький “Металург” проведе в Києві вже в цю суботу, 27 липня. Рівне о 18:00 він зустрінеться з місцевим “Оболонь-Бровар”.

А завтра, 25 липня, на стадіоні “Славутич-Арена” о 16:00 відбудеться прес-конференція, де будуть представлені новий тренерський штаб на чолі Івана Богатиря і всі новачки клубу.

Олександр Оленець

0