USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький фотограф показав, як живуть олені на Хортиці, – ФОТО

Запорізький фотограф показав, як живуть олені на Хортиці, – ФОТО

Запорізький натураліст та дайвер Юрій Батаєв показав оленів, які живуть на території національного заповідника «Хортиця».

Знімками тварин він поділився на своїй сторінці у соціальній мережі.

До об’єктиву камери потрапили олені в дикій природі. Знімки зробили 20 грудня. За словами Батаєва, цих оленів він зустрів у південній частині острова.

Зазначимо, що за останні 10 років на Хортиці науковці спостерігають тенденцію значного збільшення кількості тварин. В першу чергу, парнокопитних: оленів та козуль. Окрім того, на Хортиці відновлюється популяція кабана, а такою зафіксували появу бобра, які зникли з цієї території ще у 19 столітті.

Нагадаємо, цього року зробити більш доступною для людей унікальну природу легендарного острова вдалося завдяки конкурсу студентських ідей «Хортиця – втілення мрій», ініціатором якого став комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Одна з реалізований ідей – це проект «Незимно», в межах якого на Хортиці встановлюють відеокамери, аби спостерігати за фауною острова. У південній частині острова вже зробили один годівник для тварин, а також встановили там приховану відеокамеру. Спостерігати за життям на острові можна на офіційному сайті заповідника. Цей проект допомагає зберігати фауну у середмісті, спостерігаючи за нею дистанційно, а також простежувати певні тенденції та, навіть, проводити наукові дослідження.

Запорізьку Хортицю визнали найбільш доступним туристичним об’єктом України


Читайте також:

Олені та птахи: запорізький фотограф показав, як живуть мешканці заповідника «Хортиця», – ФОТО

Відлуння Другої світової: у Запоріжжі дайвер знайшов затонуле судно, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Анонист2021-12-21 15:54:51
Оленей,надо не на Хортице показывать,а в верховной раде,а так вообще молодец.