USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький фестиваль ZOUND Festival зібрав тисячі любителів електронної музики - ФОТО

Запорізький фестиваль ZOUND Festival зібрав тисячі любителів електронної музики - ФОТО

У минулі вихідні на території аеродрому в Широкому, під Запоріжжям, вперше пройшов фестиваль електронної музики ZOUND Festival.

Фестиваль тривав без зупинки протягом 42 годин: з 19-00 5 липня і до 06-00 7 липня. Головна сцена працювала тільки вночі, а друга – Coco’s Stage – нон-стоп танцпол, де музика грала без перерви.

Запорожці могли дістатися на фестиваль на спеціально організованому автобусному маршруті, транспорт вирушав щопівгодини з проспекту Металургів. Гості фестивалю, які приїхали на своїх автомобілях, могли залишити свій транспорт на платній парковці.

В першу ніч фестивалю на головній сцені – Kiss Fm Stage – виступили такі зірки світової величини, як Calipso, Cape Cod, Booka Shade, Oliver Huntemann та інші.

Послухати зірок електронної музики зібралися пару тисяч чоловік. Не зіпсував танцювальну ніч і дощ, що почався вже після опівночі. Запорожці продовжували танцювати в дощовиках, які можна було взяти безкоштовно в однієї з точок фуд-корти.

Друга ніч фестивалю зібрала в кілька разів більше гостей. Для присутніх на головній сцені виступали Stage Rockers, Omnia, Sander van Doorn і інші. Головною зіркою ночі став німецький діджей ATB.

Для гостей фестивалю між двома сценами працювала зона фуд-кортів, де можна було підкріпитися шашликом, різними м’ясними виробами і сиром в лаваші, запеченими овочами, десертами і охолоджувальними напоями.

Організатором фестивалю виступає київська компанія qievdance. Генеральний партнер заходу – громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Фото: ZOUND Festival, Индустриалка.

0