USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізьких депутатів-колаборантів позбавили права слова та участі у засіданнях обласної ради

Запорізьких депутатів-колаборантів позбавили права слова та участі у засіданнях обласної ради

Депутатів Запорізької обласної ради, які виступили у підтримку сепаратистів, позбавили права слова й участі у засіданнях ради

Про це повідомляють у Запорізькій обласній раді.

Права слова та участі у засіданнях ради позбавлені Микола Пастушенко та Євген Балицький. Відповідні розпорядження щодо кожного з них підписала  голова облради Олена Жук.

Нагадаємо, російські окупанти призначили екс-нардепа, депутата обласної ради Євгена Балицького «головою» військово-цивільної адміністрації Запорізької області у Мелітополі. А його колегу по фракції Миколу Пастушенка – головою «міської адміністрації» захопленого Дніпрорудного.

«У зв’язку з активною колабораційною діяльностю, підтримкою окупаційного режиму, встановленню та утвердженню окупаційної адміністрації на тимчасово захоплених територіях Запорізької області позбавити депутатів обласної ради восьмого скликання  Миколу Пастушенка та Євгена Балицького права участі у всіх засіданнях обласної ради, пленарних засіданнях, сесій ради, роботи її постійних комісій, органів – на невизначений строк», – йдеться в розпорядженнях щодо названих депутатів.

Розпорядження внесені на розгляд сесії обласної ради.


Читайте також:

Після вибухів у Мелітополі колаборантка Галина Данильченко попросилась піти у відставку, – ЗМІ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0