USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькі волонтери влаштували дітям-сиротам захоплюючі вихідні в таборі - ФОТО

Запорізькі волонтери влаштували дітям-сиротам захоплюючі вихідні в таборі - ФОТО

Ось уже сьомий рік поспіль волонтери відомої запорізької групи «AngelS» організовують поїздки до дітей з підшефних реабілітаційних центрів та інтернатів області, які відпочивають і оздоровлюються на узбережжі Азовського моря.

Цього року більшість дітей-сиріт із Запорізької області і дітей з сімей переселенців оселилися в оздоровчому таборі «Прометей», розташованому в Приморську. У минулі вихідні близько трьохсот вихованців табору стали свідками і учасниками захоплюючої і насиченої дводенної програми, яку привезла дітям волонтерська група «AngelS».

Відразу ж в перший день для дітей були проведені цілих три майстер-класи: з виготовлення паперових ракет і тематичних масок, з освоєння навичок корейського бойового мистецтва тхеквондо від запорізького спортсмена Влада Беспалько, майстер-клас з фізичної підготовки від тренера спортивного клубу «Тонус» Гліба Тішкіна і з навчання танцювати запальний рок-н-рол від тренера Єгора Прокопенко.

А вже ввечері на дітей чекав ще один сюрприз від «команди ангелів» – великий концерт-дискотека з анімаційними танцями і хітами від відомих запорізьких виконавців-вокалістів Данила Соловйова, Кирила Клюйко і співачки «VITA».

На другий день діти на морі взяли участь в яскравому флеш-мобі по фарбах холлі і стали учасниками захоплюючого квесту за мотивами космічної саги «Зоряні війни». Діти з великим азартом та інтересом виконували всі поставлені стражниками завдання, за що й отримували заповітний ключ. А ті три загони, які прийшли першими до фінішу, отримали в нагороду чудові спортивні призи.

Всі мешканці табору за ці два дні отримали масу нових яскравих вражень і позитивних емоцій від спілкування з веселими й життєрадісними волонтерами, а чудова сонячна погода і ласкаве море зробили цю зустріч для дітей незабутньою подвійно.

Фото: Олена Загорій.

0