USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькі водії через неправильне паркування заважають роботі громадського транспорту

Запорізькі водії через неправильне паркування заважають роботі громадського транспорту

Це одне з найпоширеніших порушень в нашому місті.

Про це повідомляє Служба інспекторів з паркування.

Автомобілі, які водії залишають на зупинках не тільки заважають нормальній роботі громадського транспорту, але і наражають на небезпеку пасажирів, вимушених виходити на дорогу.

Так, в поле зору інспекторів попався водій «Форда», який припаркував своє авто на зупинці «Порт Леніна» на пр. Соборному. Тепер він заплатить 680 гривень штрафу.

У Службі інспекторів з паркування нагадують, що відповідно до п. 15.9. «Е» ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а якщо їх немає – ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох сторін.

Нагадаємо, 21 вересня в Гуляйполі 12-річна дівчинка стрибнула з четвертого поверху недобудованого будинку. В результаті падіння дівчина отримала черепно-мозкову травму, струс мозку, закриту травму поперекового відділу хребта, закритий перелом кісток тазу, закриту травму живота.

Читайте також:

День міста-2021 в Запоріжжі відбудеться без Покровського ярмарку

В Запоріжжі зачиняється парк динозаврів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

пешеход2021-09-25 19:22:19
Не! не так! Запорожские т.н. полициянты, из-за бездеятельности и безграмотности, мешают нормальной работе общественного транспорта и подвергают опасности пассажиров, вынужденных выходить на дорогу.