USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькі роботодавці направили на соціальне забезпечення 4,5 мільярда гривень

Запорізькі роботодавці направили на соціальне забезпечення 4,5 мільярда гривень

У першому півріччі роботодавці Запорізької області сплатили до фондів 4 мільярди 460 мільйонів гривень на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (без даних великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС).

Як повідомив в. о. начальника головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, в порівнянні з минулим роком надходження зросли на 649 мільйонів гривень.

Серед територій – найбільших платників єдиного внеску – місто Запоріжжя, підприємства якого направили 2 мільярди 154 мільйони гривень, Енергодар – 490 мільйонів гривень, Мелітополь і Мелітопольський район – 365,3 мільйона гривень, Бердянськ і Бердянський район – 241 мільйонів гривень, Вільнянський район – 82 мільйона, Василівський – 81,5 мільйона гривень, Токмак і Токмацький район – понад 76 мільйонів гривень, Запорізький – 67,9 мільйона гривень, Пологівський – 66,2 мільйона і Оріхівський – 58,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, що підприємства і організації, які використовують найману працю, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця (крім гірничих підприємств, які сплачують єдиний внесок не пізніше 28 числа наступного місяця).

Нагадаємо, що з 2 травня 2019 вступили в дію нові рахунки для сплати єдиного внеску, розміщені на сайті фіскальної служби.

0