USD: EUR:
... в Запорожье
Незаконна агітація та підкуп виборців: поліцейські зареєстрували понад 400 порушень за час передвиборчої кампанії

Незаконна агітація та підкуп виборців: поліцейські зареєстрували понад 400 порушень за час передвиборчої кампанії

Про це стало відомо сьогодні, 19 липня, в ході прес-конференції заступника начальника управління Нацполіціі в Запорізькій області Анатолія Ткаченко.

З початку виборчої кампанії в поліцію надійшло 419 повідомлень про можливі порушення при підготовці до виборів. На сьогодні відкрито вже 9 кримінальних проваджень за порушення виборчого законодавства та складено 68 адміністративних протоколи.

Переважна більшість повідомлень стосується підкупу виборців, незаконного розміщення агітаційних наметів, поширення агітаційних матеріалів на підтримку кандидатів, які не є представниками зазначених партій, поширення фейковий даних, незаконної агітації та розміщення агітаційних плакатів без вказівки інформації про замовника, тираж і друкарні. Найбільше повідомлень надійшло від спостерігачів “Опори”, кандидатів в нардепи, а також від представників штабів політичних партій, самих поліцейських і населення.

Що ж стосується лже-кандидатів, які використовують в своїх бородах символіку політичної партії, до якої вони не мають ніякого відношення, то у цій справі зареєстрували кримінальне провадження і всього надійшло близько 20 повідомлень про такі факти.

Також в поліції повідомили, що сумарно в Запорізькій області і п’ять тисяч правоохоронців будуть працювати в день виборів. Вони зможуть проголосувати в день виборів, на ділянках яких чергують, в тому випадку, якщо встигли змінити місце голосування.

0