USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізькі громади отримали 132 мільйони гривень інфраструктурної субвенції

Запорізькі громади отримали 132 мільйони гривень інфраструктурної субвенції

В облдержадміністрації відбувся вже традиційний День об’єднаних територіальних громад.

На сьогодні в Запорізькій області створено 55 громад, які взяли на себе відповідальність за розвиток своїх територій. Тим часом в області триває активний процес об’єднання і приєднання сільських і селищних рад в уже існуючі громади і міста обласного значення. Серед досягнень Запорізької області – традиційно регіон займає третє місце серед всеукраїнського рейтингу по реформі децентралізації. На сьогодні покрито громадами більше 70% території області.

– Загальна сума інфраструктурної субвенції в 2019 році становить 132 мільйона 793 тисячі гривень. На сьогодні Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства погоджено 135 проектних заявок з представлених 142. Громади Запорізької області вже отримали з державного бюджету 59 мільйони субвенцій на розвиток інфраструктури, що становить 45 від загальної суми субвенції., – зазначила керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Учасники заходу обговорили актуальні сьогодні для громад питання в сферах освіти, соціального захисту населення та земельних відносин.

Також під час заходу було анонсовано проведення конгресу громад. Це буде перший регіональний конгрес представників органів місцевого самоврядування. Головною метою конгресу є соціально-економічний розвиток Запорізького регіону. Ініціаторами конгресу стала рада голів об’єднаних територіальних громад.

1

Финансист2019-07-25 20:56:10
Если раздать всему народу, то получится по 77 гривен. Ну а если по справедливости, то совсем неплохо для тех, кто делит!