USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька СБУ викрила підрядників Укрзалізниці, які вкрали 2 мільйона на ремонті потягів, – ФОТО

Запорізька СБУ викрила підрядників Укрзалізниці, які вкрали 2 мільйона на ремонті потягів, – ФОТО

Служба безпеки України викрила чергову схему розкрадання на Укрзалізниці.

Про це повідомляють у прес-центрі СБУ.

За попередніми даними, зловмисники вносили недостовірну інформацію про обсяг виконаних робіт, що дозволило їм привласнити близько 2 мільйоніцв гривень. Як вдалося встановити СБУ, організували схему двоє співробітників фірми-підрядника, яка виграла декілька десятків тендерів Укрзалізниці.

Зловмисники мали підтримку окремих співробітників «Укрзалізниці», які закривали очі на завідомо підроблені документи. Серед їхніх схем було внесення неправдивих даних про обсяги виконаних робіт. Наприклад, під час ремонту колісних пар зазначалося, що їхній ремонт проводився двічі, хоча насправді – лише один раз. Таким чином, ремонт певних агрегатів проводився лише «на папері».

Ініційовані СБУ експертизи підтвердили зазначені махінації та завдані збитки «Укрзалізниці» у розмірі близько 2 мільйонів гривень.

Наразі посадовим особам комерційної структури повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями Кримінального кодексу України про службове підроблення» та привласнення майна.


Читайте також:

У Запорізькій області 12-річна дівчинка стрибнула з четвертого поверху недобудови: в поліції прокоментували

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0