USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька область вибилася в лідери по урожаю зернових і бобових

Запорізька область вибилася в лідери по урожаю зернових і бобових

Про це стало відомо сьогодні, 8 серпня, в ході прес-брифінгу в Запорізькій ОДА за підсумками зернової компанії.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрій Поляков розповів, що в цьому році запорізькі аграрії встановили рекорд зі збору ранніх зернових і зернобобових культур. Валовий збір склав 2 мільйона 963 тисяч тонн зерна нового врожаю. Абсолютне лідерство четвертий рік поспіль область утримує по урожаю гороху, а на сьогоднішній день також найкращі показники регіон демонструє по врожайності озимої пшениці.

Так, на сьогодні середня врожайність з одного гектара становить 32,1 центнера. Збільшення виробництва відбулося головним чином через розширення на 16 тисяч гектар площі посівів. Також за рахунок сприятливих погодних умов вдалося збільшити  врожайність на 10,7 центнера з одного гектара.

– Зараз ми підвели підсумки збирання ранніх зернових і з упевненістю можемо сказати, що сьогодні ми фіксуємо рекорд по області за роки незалежності України зі збору зернових і зернобобових. Це 2,6 мільйона тисячі тонн. Ми є лідерами з вирощування озимої і ярої пшениці, а також гороху. Сьогодні область в повній мірі забезпечена зерном. Аграрії продовжують роботу з підготовки ґрунту до посіву озимих культур, – розповів Андрій Поляков.

Кращий результат по регіону демонструють фермери з Приазовського, Бердянського і Мелітопольського районів.

Річна потреба в зерні пшениці для виробництва хліба для населення області становить 222 тисячі тонн, тобто в цьому році перевищили необхідний показник в сім разів. Надлишки планують експортувати за кордон.

Нагадаємо, що запорізькі аграрії отримують державну фінансову підтримку на здешевлення кредитів, розвиток фермерських господарств та придбання сільгосптехніки вітчизняного виробника

3

Горожанин2019-09-11 06:54:50
Это очень хорошо. Но не видно активных действий нового главы ЗОГА. Почему до сих пор не уволены все замы Брыля, порохоботы, которые были на побегушках у Порошенко. В ихних действиях есть основания криминальных противоправных действий по многим статьям КПК Украины. К ответственности не гражданской, а криминальной они должны быть привлечены.
ДБР2019-08-10 15:58:01
Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України – Зловживання владою або службовим становищем. З матеріалів справи випливає, що у провадженні слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, знаходиться кримінальне провадження № 62019080000000111, відомості у якому внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 березня 2019, із попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами правоохоронних органів та органів державної влади міста Запоріжжя та Запорізької області, які з корисливих мотивів здійснюють тиск на бізнес-структури та громадські організації.«У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи Департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, спільно із службовими особами ряду приватних підприємств, з якими Департаментом були укладені договори на виконання робіт на території Запорізької області, упродовж 2017-2019 років організували схему розкрадання бюджетних коштів, отримання та розподілу неправомірної вигоди у вигляді відкатів під час проведення публічних закупівель з виконання проектних та будівельних робіт, замовником яких виступає вказаний Департамент.Слідчі встановили, що службові особи Запорізької ОДА за сприяння службових осіб правоохоронних органів та за участі керівництва приватних підприємств здійснюють розкрадання бюджетних грошових коштів шляхом завищення обсягів робіт, внесення у акти виконаних робіт завідомо неправдивих відомостей, у подальшому домовляючись із технаглядом з метою погодження вказаних актів. Так хто ці чиновники високопосадовці в Запорізької обласної державної адміністрації? Слід веде до екс-голови ЗОДА Бриля, його заступників.
Команда Зе2019-08-10 13:25:10
Все это классно! Но куда смотрит Элла Слепян! У нее под носом сидят воры. И сейчас продолжают воровать бюджетные деньги. А кто руководит ими в ЗОГА ? Если не Вы то кто? Обратите внимание на Антонова, его давно пометила рука правосудия. Мало того что запустили в капусту Коз..а,подставные фирмы на проведение тендеров на строительство дорог, обложил всех перевозчиков данью. В беседе с директором автопредприятия, директор сказал, чтобы выйграть маршрут,нужно заплатить 50 тыс. долларов. В свое время общественница Ирина Лех писала, что с каждого автобуса в день требуют 900 грн.И эти деньги сносились при Брыле в ЗОГА. Место приема два кафе около ЗОГА.