USD: EUR:
... в Запорожье
«Запорізька АЕС вже підпорядковується Москві»: російські окупанти розповсюджують новий фейк про атомну станцію

«Запорізька АЕС вже підпорядковується Москві»: російські окупанти розповсюджують новий фейк про атомну станцію

Після окупації найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції російський «Росатом» розповсюджуює фейк про «перепідпорядкування» ЗАЕС Москві. Для цього загарбники змінили юридичну адресу підприємства.

Про це повідомляє ДП «НАЕК «Енергоатом».

«Перший Запорізький» вже неодноразово писав про те, що російські загарбники у повідомленнях підконтрольних ЗМІ розповсюджують наратив про те, що нібито Запорізька АЕС з перших днів окупації працює під російським прапором, а усі працівники підписали угоди з «Росатомом».

«Таким чином окупанти вкотре намагаються підкреслити приналежність Запорізької АЕС до росії. Проте подібні дії аж ніяк не змінюють юридичного статусу станції. І скільки б рашисти не намагались ототожнювати ЗАЕС із росією, увесь цивілізований світ вважає станцію тимчасово захопленою та вимагає повернути її під контроль України, – наголошують у «Енергоатомі» – державній компанії-операторі усіх українських АЕС.

Крім того, у місті-супутнику станції Енергодарі російські військові «віджимають» у місцевих жителів рухоме та нерухоме майно і, прикриваючись потребами російської армії, «рейдерять» місцеві підприємства.

Як вже писав «Перший Запорізький», рашисти блокують доступ на Запорізьку АЕС майже 1500 працівників, які не підписали угоди з «Росатомом». Крім того, загарбники шукають нових працівників для АЕС серед росіян та шляхом так званої «націоналізації» готують для них житловий фонд серед квартир місцевих жителів, які виїхали.

Нагадаємо, в окупованому Енергодарі вже примусили близько трьох тисяч працівників атомної станції отримати російські паспорти.

Удар ракетами С-300 по Запоріжжю та обстріли Пологівського району: наслідки чергових ворожих атак, – ФОТО


Читайте також:

У Мелітопольському районі окупанти проводять фільтраційні заходи

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0