USD: EUR:
... в Запорожье
«Запоріжвогнетрив» тимчасово консервує виробництво

«Запоріжвогнетрив» тимчасово консервує виробництво

У зв’язку із загостренням військових дій у Запорізькому регіоні Група Метінвест переводить усі підрозділи «Запоріжвогнетриву» в режим тимчасової консервації технологічного обладнання. Рішення ухвалено Центром координації гуманітарної місії Метінвест у Запоріжжі та продиктовано гострою необхідністю забезпечення безпеки працівників.

Згідно з дорожньою картою консервації виробництва, з 5 березня починається призупинення виробничих агрегатів усіх основних та допоміжних підрозділів заводу. До 7 березня виробничі процеси буде припинено фактично у всіх цехах.

Центром координації прийнято низку управлінських рішень. Зокрема, сформовано списки фахівців, задіяних у безпечній зупинці обладнання та підтримці виробничих потужностей у режимі консервації. Для працівників, які залишаються на робочих місцях у підрозділах заводу, буде забезпечено доставку на роботу та назад корпоративним транспортом, безкоштовне гаряче харчування у заводських їдальнях та буфеті, гарантовано виплату окладу та надбавки у розмірі 30% від окладу та доплат згідно з КЗпП.

На території «Запоріжвогнетриву» для співробітників та їхніх сімей забезпечено безперешкодний доступ до чотирьох надійних укриттів, які укомплектовані водою, медикаментами та необхідними комунікаціями. Додатково посилено охорону підприємства.

Абсолютно за всіма співробітниками, виведеними в період консервації у простой та на віддалений режим роботи, зберігається робоче місце та виплата 100% тарифної ставки.


Читайте також:

«Запоріжсталь» та «Запоріжкокс» Групи Метінвест тимчасово консервують виробництво

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0