USD: EUR:
... в Запорожье
«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників евакуюватися з окупованих територій і гарантує їм працевлаштування

«Запоріжжяобленерго» закликає своїх працівників евакуюватися з окупованих територій і гарантує їм працевлаштування

Компанія «Запоріжжяобленерго» закликає усіх своїх працівників скористатися будь-якою нагодою виїжджати з окупації і гарантує працевлаштування тих, хто висловить бажання залишатися у Запоріжжі й надалі працювати у компанії.

Про це йдеться у повідомленні обленерго.

У «Запоріжжяобленерго» зазначають, що від початку повномасштабного російського вторгнення чимало працівників компанії вже виїхали з тимчасово окупованих територіях. Частина з них – на захід України. Втім всі, хто вирішив залишитися на Запоріжжі та продовжити працювати у компанії, наразі працевлаштовані.

«За інформацією з відкритих джерел на окупованих територіях ситуація невпинно погіршується: постійний тиск з боку окупантів з метою змусити українців отримати рашистські паспорти, виведення з обігу гривні, повна відсутність правових та соціальних гарантій, – повідомляють у «Запоріжжяобленерго». – Чергове свідчення тому – нещодавній запланований мітинг працівників утворених окупантами «комунальних та державних підприємств» через невиплату їм із початку поточного року зарплати. Це переконливий доказ того, що загарбників жодним чином не турбує добробут людей, які погодилися або були змушені із ними співпрацювати».

Тож «Запоріжжяобленерго» вкотре закликає своїх працівників скористатися будь-якою нагодою виїжджати з окупації. На підконтрольних Україні територіях держава зможе гарантувати виплату фінансової допомоги, медичне обслуговування, освіту для дітей в українських школах. «Запоріжжяобленерго» зі свого боку гарантує працевлаштування тих, хто вирішить залишитися на Запоріжжі та висловить бажання й надалі працювати у компанії.

Стало відомо, як і чому окупанти змушують жителів Запорізької області брати російські паспорти


Читайте також:

Рашисти збільшують кількість катівень на окупованій території Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0