USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький підприємець заплатить штраф за

Запорізький підприємець заплатить штраф за "кричущу" рекламу на проспекті Соборному

Працівники інспекції з благоустрою наклали штраф на підприємця, який займається меблевим та матрацним бізнесом.

В будинку за адресою проспект Соборний, 133 розташовано магазин, реклама якого порушує “Код міста”. Через це інспекція з благоустрою виписала протокол про адміністративне правопорушення за розміщення рекламної конструкції без оформлення відповідних дозвільних документів.


Читайте також:

Ще два райони Запорізької області перейшли на новий рівень епідемічної небезпеки

Розруха і безгосподарність «Дубового гаю»: у що перетворився головний парк Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

16

Шевченко2020-10-29 07:07:58
Дурак, мова існує тільки в одній країні, а русский распространен везде.
Для горожанин2020-10-20 17:31:512020-10-27 12:46:43
Вчи українську
сервер2020-10-26 15:20:20
Де таке гімно, як оцей андрійко існує?
для Андрія2020-10-24 09:55:25
Андрій, ви своєю " культурою спілкування "показали повною мірою , хто такі ви і подібні вам" патріоти " України в лапках . Під маскою "патріотизму" у вас бажання розвалити Україну, насаджувати ворожнечу і принижувати тих, хто не згоден з вашою думкою. Для Запоріжжя та України чим менше таких, тим краще . А в ідеалі-любіть Запоріжжя та Україну здалеку.
Андрій2020-10-22 17:45:27
Ну і ніхто з коментуючих тварин, що накинулися на мене, жодного разу не написали щось змістовного та не спростували жодної мої тези щодо українофобів та совколюбів, і це все видає) Тому можна зробити висновок, що я все ж правий, а ви просто любите жерти гівно з телевізора і жити у власно створеній бульбашці, називати всіх патріотів та україномовних громадян фашистами та сміттям, і продовжуєте дрочити на совок)
Андрій2020-10-22 17:32:57
Відповідь до ЗП та інших рускочєлюстних, що усюди бачать фашистів. Я переїхав в інше місто, а не країну. Але знаєш, краще вже жити закордоном, і звідти допомагати Україні, аніж жити разом з таким токсичним та ненавидящими все стадом, як ви) І я в жодному своєму коментарі нічого поганого не казав про мою країну, лише про таких людей як ви, що проживають в ній і псують життя нормальним людям.
Сивому2020-10-22 17:12:53
Не-а. Он атипичный. Он просто из тех, кто срет на свою Родину, моя унитазы за границей.
Сивый мерин2020-10-22 10:38:15
Украинские националисты ненавидят и винят всех, а особенно русских, за своё ничтожество, за свою никчемность, за своё убожество, за своё подленькое и гнусное естество и как всякие ничтожества стремятся возвыситься за счёт унижения других. Подтверждение этого – идиотские комментарии нацика "Андрея" - типичного представителя "свидомого" майданного сброда, наглядно демонстрирующего невежество, бескультурье, безграничную глупость и идиотизм вырождающейся нации. http://antifashist.com/images/jimg/b/bcf4ca9e154b033a98a5c088e4bb5821.jpg . . . . . . . . . «Активисты» принимают решение о демонтаже неугодной им вывески.
ЗП2020-10-22 09:06:47
андрій, пошел на..., рогуль-емігрант. Кохаеш нэньку на відстані?
Андрій2020-10-22 05:18:40
Не соромно казати що саме?) Що в ЗП проживає суцільна вата та прихильники руского міра? Що тут люблять усе совково російське і ненавидять Україну? Так це ж все правда! Для цього треба просто почитати коментарі під цією новиною. Навіть україномовна Ганна верзе щось про якогос сороса тощо. Схиблені, вчіться думати головою, а не телевізором. Дякувати богові, що випала можливість втікти з цього жахливого міста і цих жахливих людей
Ганна2020-10-21 16:32:29
Андрійко, а тобі не соромно, таке казати живучі на Україні? Ти такий захисник, що зробив, щоб наши діти не були заробітчанами, не хворіли, робили на землі, та будували нашу Неньку і думали, думали, думали. Ти сопель сороса, смієш, щось висерувати?
Олег2020-10-21 07:47:07
Андрей, держи ... бодрей. От злобы, ты не спал всю ночь. Вот ты и тебе подобные, ее и развалили.
Андрій2020-10-21 04:56:43
Адресую моє повідомлення до так званого "горожаніна". А не соромно тобі таке казати живучі в Україні? Сепарський висерень. Що тобі, що твоєму дружку вище тільки б зруйнувати Україну та піднасрати комусь, на інше мізків не вистачить, а ви ще й розмножуєтеся якимось чином. Надія тільки на те, що з часом таких стане менше
Місцевий2020-10-20 22:18:24
А нє пошол би ти в товщину, муділа? Вчи українську, будеш розуміти мову своїх господарів, собака сутула:)
Аксакал2020-10-20 20:25:16
Нынешние ненавидят красный цвет. Под красным флагом построено ВСЁ Запорожье. Нынешние уничтожают Запорожье. Красное их раздражает. Вдруг, как 100 лет назад, попрут их?
горожанин2020-10-20 17:31:51
Матраци? У нас таких слов нет. Пусть учит русский.