USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька область лідирує в рейтингу ефективних ОТГ

Запорізька область лідирує в рейтингу ефективних ОТГ

Запорізька область посідає четверте місце у загальноукраїнському рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило черговий моніторинг процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування. Відповідно до нього п’ятірка регіонів-лідерів у рейтингу формування спроможних громад залишається незмінною. Це: Житомирська, Чернігівська, Дніпропетровська, Запорізька та Хмельницька області, повідомляє ЗОДА.

Запорізька область упевнено утримує четверте місце в загальноукраїнському рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Як роз’яснили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, за окремими індикаторами Запорізька область посідає вищі позиції. Приміром, область знаходиться на першому місці за показником «Райони, не охоплені об’єднанням, приєднанням». У кожному районі області створено об’єднані територіальні громади. «Покриття перспективними планами» – 100% території області. Область також вийшла на перше місце за показником «Площа ОТГ, МОЗ» – 69,8% території області покрито громадами. За показником «Кількість територіальних громад, що не об’єдналися та не приєдналися» Запорізька область на другому місці – 31,8% та на третьому місці за показником «Кількість населення ОТГ, МОЗ» – 87,3% від загальної чисельності населення регіону.

Наразі у регіоні створено 56 об’єднаних територіальних громад, з яких вісім об’єднаних територіальних громад очікують призначення Центральною виборчою комісією перших місцевих виборів та дві – додаткових виборів.

Читайте також: Уроки доброти: запоріжанка закликає водіїв підвозити пішоходів

Читайте новини Запоріжжя в Telegram – https://t.me/onenews_zp

0