USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька область готується до відзначення Дня захисника України

Запорізька область готується до відзначення Дня захисника України

В обласному центрі урочисті заходи на відзначення свята, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків триватимуть протягом 10 – 14 жовтня.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено план обласних заходів із підготовки та проведення Дня захисника України у 2019 році.

Планом  передбачено проведення у містах та районах області урочистих заходів за участю керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників  операції  об’єднаних  сил,  антитерористичної  операції, учасників Революції Гідності, ветеранів війни та військової служби, учасників українського визвольного руху, членів сімей загиблих (померлих) воїнів, представників духовенства, громадських організацій, волонтерів. 

Безпосередньо в обласному центрі урочисті заходи  на відзначення свята,  покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків місць поховання борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників  операції  об’єднаних сил та  антитерористичної  операції  у Донецькій та Луганській областях триватимуть протягом 10–14 жовтня.

Релігійним організаціям  запропоновано провести 14 жовтня панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

Читайте также: Під Запоріжжям швидкісний поїзд збив трьох людей

2

Громада Запорыжжя2019-09-30 19:32:45
Державним бюро розслідувань проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019080000000211 від 17.05.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Як нам стало відомо, досудове розслідування проводиться відносно голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. З матеріалів справи вбачається, що посадові особи облради, зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення вимог земельного та водного законодавства, передали під забудову земельні ділянки в прибережній захисній смузі на узбережжі Азовського моря. Так це не все. Треба у депутатів облради запитати, що там витворяв цей оборотень., як він порушував регламент облради, закони України, як він ганьбив директорів комунальних підприємств, як він в зазос цілувався з Брильом, тому що він його міцно тримав за яйця. Самардаку требе ще відповідати ще за труби, за водовід у Бердянск, за то що напали і його братки побили директора підприємства, котрий не захотів віддавати відкат баригам,за розкрадання бюджетних коштів на будівництві обороних споруд, за його розпорядження по призначенню тимчасово виконуючих директорів комунальних підприємств всупереч законів України і рішень Запорізької обласної ради. Куди дивяться депутати. Гнати його треба ср....й метлою. ГАНЬБА.
Горожанин2019-09-29 11:37:30
Хорошо бы к Дню защитника Украины избавиться от баласта, воров и коррупционеров из Запорожской областной государственной администрации, а это оставшиеся, затаившиеся заместители главы ЗОГА, бывшие подельники Брыля. Особенно усердствовал в этом господин Антонов, который проходит по уголовному делу о краже бюджетных денег,а также его коррумпированность в сфере автобусных пассажирских перевозок пригородных маршрутов.