USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька Хортиця стала номінантом премії Ukraine Tourism Awards, як один з кращих інклюзивних туристичних об’єктів

Запорізька Хортиця стала номінантом премії Ukraine Tourism Awards, як один з кращих інклюзивних туристичних об’єктів

Запорізька Хортиця стала номінантом Ukraine Tourism Awards 2021 – головної туристичної премії України – у номінації «Доступний туризм. Безбар’єрна культура».

Про це повідомили у Національному заповіднику «Хортиця».

Ukraine Tourism Awards 2021 – це головна туристична премія України. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів.

Цього року в 14 номінаціях буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму.

У 2021 до участі в конкурсі надійшло понад дві сотні заявок зі всієї України. Національний заповідник «Хортиця» став одним з восьми номінантів конкурсу у номінації «Доступний туризм. Безбар’єрна культура», які «створили безпечні та зручні умови для маломобільних категорій осіб».

«Ми багато зробили щоб Хортиця ставав гарнішим, кращим та доступнішим, тому закликаємо хутчіше голосувати за наш з вами заповідник за посиланням нижче, адже у нас є всього п’ять днів! Треба зареєструватись, вибрати номінацію «Доступний туризм. Безбар’єрна культура» та проголосувати за Національний заповідник «Хортиця». Залучайте до голосування друзів та родичів!», – закликала завідувачка інформаційно-видавничого відділу заповідника Альона Пєтрікєй.

Як вже писав «Перший Запорізький», у рамках державно-приватного партнерства за участі Групи Метінвест острів Хортиця поступово стає першим в Україні повністю інклюзивним туристичним об’єктом. Під час відродження втілюється багато бєзбар’єрих рішень, що вже є світовою практикою. Згідно сучасних вимог інклюзивності збудовано Пагорб Єдності з оглядовим майданчиком та флагштоком. Це перший в країні інклюзивний ландшафтний підойм. Після завершення реконструкції музей історії запорозького козацтва буде відповідати усім нормам фізичної доступності та враховувати потреби аудиторії з ментальними порушеннями. Також оновлюється Тарасова стежка з урахуванням потреб людей літнього віку та батьків з маленькими дітьми. Згодом інклюзивні рішення отримають розповсюдження в інших місцях острову.

Онлайн-голосування за переможців премії #UkraineTourismAwards2021 оголошено відкритим до 15 грудня (включно). Проголосувати за острів Хортиця можна на сайті.

У кожній номінації одна людина може обрати лише одного переможця. Визначення переможців відбуватиметься за принципом більшості голосів, сума яких складається з 50% голосів, що віддані онлайн, та 50% голосів організаційного комітету.

Гала-шоу та церемонія нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2021 в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.


Читайте також:

Арт-об’єкт на запорізькій Хортиці надихнув відомого українського художника на проведення фестивалю сучасного мистецтва

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0