USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька Хортиця перетворюється у місце тяжіння туристів з усієї України

Запорізька Хортиця перетворюється у місце тяжіння туристів з усієї України

Запорізька Хортиця вже стала всеукраїнським місцем сили і центром тяжіння туристів з усієї країни.

Про це під час п’ятого етапу обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє» у хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» розповіла радниця міністра охорони довкілля з питань зону відчуження Лала Тарапакіна.

Нагадаємо, під час обговорення експерти разом з зацікавленою громадськістю обмінювалися думками про те, якими мають бути парки острову Хортиця.

Фото – Громадське радіо

«Хортиця – це місце сили. Вона вже давно вийшла за межі регіонального запорізького магніту. Це, безперечно, місце, яке може стати всеукраїнським. Яке буде цікавим не лише жителям Запоріжжя, а й киянам. Саме вони складають основний пул мандрівників по Україні, – зазначила Лала Тарапакіна. – За роки карантину ми були замкнені всередині своєї країни. Але це жодного разу не погано. Завдяки цьому люди дізналися, що в Україні є різні віддалені куточки, про які вони могли і не підозрювати. Згадайте, ще вісім років тому у відпустку ми здебільшого їздили до Криму, проїжджаючи повз каньйони Южноукраїнська. Зараз люди багато мандрують Україною. І для киян дізнатися про таке цікаве місце – це ще одна можливість запланувати подорож з сім’єю. Навіть, до оновлення парків та скверів, у нинішньому вигляді, Хортиця, як місце тяжіння, вже може приваблювати туристів з усієї країни. Їде ж уся країна до Одеси чи Буковеля. Вже давно слід розширити цей перелік національних магнітів».

Нагадаємо, протягом минулого року в рамках державно-приватного проекту відродження Хортиця вже оновили такі знакові об’єкти, як громадський простір «Козацьке коло» та доступний Пагорб Єдності, а також почали реставрацію музею історії запорозького козацтва.

У 2022-му заплановано розпочати реставрацію музею всередині, а також відновити паркові зони, розташовані на Хортиці, щоб зробити їх привабливими та доступними для туристів.

Група Метінвест стала головним партнером змін на Хортиці і супроводжує проєкт від початку робіт, які виконуються згідно концепції перетворень.

Завдяки Групі Метінвест лише за декілька місяців на Хортиці з’явилися сучасні знакові об’єкти, що тепер відвідують тисячі людей: арт-об’єкт «Коло Єдності», лазерне шоу «Трансформації крізь історію» та імерсивна аудіовистава «Шлях». Оновлені об’єкти на Хортиці стали найулюбленішими  фотозонами серед містян та туристів.


Читайте також:

У Запоріжжі цього року розпочнеться оновлення парків та скверів острову Хортиця, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0