USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька Хортиця може стати символом безбар'єрності, – Олена Зеленська

Запорізька Хортиця може стати символом безбар'єрності, – Олена Зеленська

Національний заповідник «Хортиця» може стати українським символом безбар’єрності.

Про це на своїй сторінці у соціальні мережі написала дружина Президента України Олена Зеленська.

«Ви колись були на Хортиці? В місці української сили з особливою енергетикою та неймовірними краєвидами. Вам точно буде цікаво побачити ті трансформації, які зараз переживає острів: він стає сучасним, комфортним для відвідувачів, безбар’єрним. Ці зміни ми обговорювали з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком і заступником керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенком, – розповіла перша леді України. – На пагорбі, з якого відкривається захоплива панорама Дніпра та Запоріжжя, облаштовують доступний підйом. Нарешті дістатися вершини зможе кожен – без сторонньої допомоги. І літні люди, й батьки з дитячими візочками, і люди на колісних кріслах. Для перепочинку влаштують спеціальні зупинки. Тобто буде не лише цікаво, а й зручно».

Дружина Президента ознайомилася проектом реконструкції, побачила нову айдентику острова та внесла декілька ідей щодо того, як зробити Хортицю безбар’єрною.

«Зараз тут проводять роботи з реконструкції музею, який був зачинений останні сім років. Вже відбудовано Козацьке коло, місце для проведення концертів, фестивалів і форумів, – написала Олена Зеленська та натякнула на візит до Запоріжжя. – Варто познайомитися з новою Хортицею. І я хочу зробити це особисто. З нетерпінням чекаю на поїздку, щоб побачитися з островом, який сповідує філософію безбар’єрності та ділиться своєю силою з усіма – завжди, легко, скрізь. Островом, який стає зрозумілим, доступним, сучасним, але водночас зберігає свій унікальний історико-культурний код.  Вірю, що цей об’єкт може стати символом безбар’єрності!».

Як вже писав «Перший Запорізький», Хортиця після «Великої реставрації» стане першим в Україні повністю доступним та безбар’єрним музейним комплексом.

Нагадаємо, до Дня Незалежності Національний заповідник «Хортиця» у рамках «Великої реставрації» створює унікальний формат осмислення історії – аудіоподорож із назвою «Шлях становлення української ідентичності».


Читайте також:

Відчуй місце сили: відбулася всеукраїнська презентація брендингу запорізької Хортиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0