USD: EUR:
... в Запорожье

"Запоріжелектротранс" прокоментував інцидент з бійкою між контролеркою та пасажиркою автобуса

Голова комунального підприємства “Запоріжелектротранс” прокоментував вчорашню конфліктну ситуацію, яка сталася в одному з автобусів.

«Контролерка задала питання про наявність квитка пасажирці, на що отримала у відповідь негативну реакцію і удар по нозі від пасажирки автобуса. Після цього почався конфлікт, частина з якого потрапила на відео. В результаті пасажирку висадили, вона вибачилася перед контролеркою і сплатила штраф, а також залишила свої контактні дані», – розповів Юрій Папач порталу Акцент.

Також Папач повідомив, що у контролера були необхідні для роботи бейдж, посвідчення і спеціальний жетон. Що стосується питання про правомірність дій контролерки, то Юрій Папач розповів, що, згідно з прийнятим положення, контролер в разі відмови пасажиром оплачувати штраф повинен викликати поліцію, а автобус повинен бути зупинений. Однак такі дії майже напевно викличуть обурення і негативну реакцію з боку інших пасажирів. Таким чином ситуація в будь-якому випадку переходить в конфліктну.

Читайте також: В бердянському потязі на жінку впала полиця з пасажиром, — ВІДЕО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

2

Пассажир2020-02-21 07:46:24
Контролеры подошли к пассажирке и молча схватили ее за волосы?
За правду!2020-02-20 21:32:02
Негативный ответ, удар по ноге... Идиотизм! Было написано заявление на не правомерные действия недоконтролеров. Суть конфликта была не в оплате проезда, а хамском поведении недоконтролерш. Никто из руководителей, не отриагировал на заявление, зато успели рассказать всем, что три контролёра было побито одной мамашей. Жалкий народ, быдлотное общество!