USD: EUR:
... в Запорожье
Запоріжець входив у склад злочинної групи, яка утримувала мешканця Києва заради квартири

Запоріжець входив у склад злочинної групи, яка утримувала мешканця Києва заради квартири

Столичні поліцейські затримали трьох зловмисників, які утримували людину з 2017 року.

Аби заволодіти квартирою у столиці, вони незаконно позбавили волі киянина. Як розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко, потерпілий перебував у списках безвісти зниклих осіб із 2017 року:

“Ми отримали оперативну інформацію про місце перебування розшукуваного у Миколаєві. Під час слідчих дій у помешканні зловмисників виявили 52-річного потерпілого, а також 49-річного киянина, якого, ймовірно, також насильно утримували у будинку.

Трьох правопорушників затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це – уродженці Миколаївщини та Запоріжжя 1958, 1974, 1969 років народження”. Фігурантів доставили до Шевченківського управління столичної поліції для проведення слідчих дій та встановлення ролі кожного. Наразі слідчі готують їм оголошення про підозру. Зловмисникам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

“У ході слідчих дій до нас звернулася ще одна громадянка, яка повідомила, що ці ж люди шахрайським шляхом заволоділи її помешканням, а саму жінку поселили у приватний будинок одного із сіл Миколаївської області. Наразі ми перевіряємо причетність злочинної групи до цієї шахрайської схеми та до аналогічних злочинів на території України “, – додав керівник столичного главку.


Читайте також:

Майже два тижні в Запоріжжі розшукують місцевого мешканця

Третій McDonald’s у Запоріжжі буде оснащено роботом

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

ЗеГидрант2021-04-01 17:42:21
Цыгане