USD: EUR:
... в Запорожье

"Нормально ставлюся до слабкої статі": заступник голови Запорізької облради прокоментував свої скандальні висловлювання

Заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко прокоментував скандал після свого поста у Facebook, в якому він заявив, що короткі спідниці носять тільки працівниці секс-індустрії.

Посадовець пояснив, що його допис був реакцією на нібито надто відкритий та недоречний одяг однієї з відвідувачок спортзалу, де він тренується.

– Одягаючись в одяг з секс-шопу і йдучи в ньому займатися, зовсім інші думки виникають у тих, хто знаходиться навколо. Я задоволена молода людина. У мене прекрасна дружина. Але я відчуваю себе некомфортно, – сказав Марченко.

Після пояснень своєї посади, чиновник нібито вибачився за написане, зазначивши, що це суто його особиста думка:

“Якщо це когось зачіпає, глибоко прошу вибачити. Я нормально ставлюся до слабкої половини статі”, – сказав Марченко.

Повний коментар чиновника можна подивитися в сюжеті ТСН:

Нагадаємо, раніше жінки в соціальних мережах розпочали флешмоб #забулазапитатьумарченка, в рамках якого публікують фотографії у «відвертому одязі». Також до флешмобу приєдналися і чоловіки. Керівник ЛГБТ-організації українців в США Proud Ukraine Богдан Глоба виклав фото себе в сукні під час гей-параду.

Також Марченко заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради, якщо це підтримають депутати.

– Я за посаду не тримаюсь. Якщо депутати мають кандидатуру, яка більш відповідна або була б більш комфортна для громадськості, то нехай вносять пропозиції і голосують, – сказав він.

1

Незнайка2019-07-30 22:01:09
Не понял? При новой власти все должны стать "голубыми"???