USD: EUR:
... в Запорожье
Закриття «Ашана» у Запоріжжі: у компанії прокоментували інформацію

Закриття «Ашана» у Запоріжжі: у компанії прокоментували інформацію

У ЗМІ почали розповсюджувати інформацію, що найближчим часом у нашому місті закриється гіпермаркет «Ашан», але в компанії кажуть, що він просто змінить адресу.

Про це повідомляє прес-служба мережі магазинів.

У компанії заявила, що гіпермаркет у Запоріжжі готується до переїзду. Переїзд пов’язаний із закінченням термінів дії договору оренди.

«Нові умови та формат приміщень, висунутих орендодавцями, не відповідали нашим планам розвитку. Тому на даний момент ми розглядаємо інші приміщення площею від 5 тис. кв.м, які відповідатимуть нашій новій концепції розвитку магазинів майбутнього.

Зміна локацій запланована на найближчий час (деталі повідомимо пізніше). Ми хочемо змінити лише адресу, зберігаючи при цьому наш головний актив – команду та клієнтів», – йдеться у заяві компанії.

Нагадаємо, у Запоріжжі до Дня Соборності України на новому вантовому мосту «живим ланцюгом» об’єднають обидва береги Дніпра. Про час проведення акції та місто зустрічі обіцяють повідомити додатково.

Читайте також:

В Запоріжжі на крадіжці штанів та спальників спіймали начальника речової служби Нацгвардії, — ФОТО

На Запоріжжі вантажівка через негоду на смерть збила жінку біля автобусної зупинки, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

сергей2022-01-22 04:47:26
седьпо будет
Сергей2022-01-22 01:32:27
Ну так владелец здания не уменьшил им аренду хотя после стольких лет аренды и они стабильний клиент. Другие уходят смотришь ещё одни ремонт делают через полгода обратно ремонт ещё одни а ашан постоянно на одном месте..
Гость2022-01-21 18:22:21
Вот это хороший воспитательный урок, для хитрозадых владельцев здания, не будут наглеть и выкручивать руки. Менеджеры "Ашана" просто молодцы. Если "Ашан" уйдет с этого ангара, то прибитое место быстро захиреет.