USD: EUR:
... в Запорожье
Загарбники хочуть автоматично «призначили» російське громадянство жителям Запорізької області

Загарбники хочуть автоматично «призначили» російське громадянство жителям Запорізької області

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області загарбники хочуть автоматично «призначати» жителям російське громадянство.

Російські пропагандистські ЗМІ та telegram-канали масово поширюють фейкову інформацію про те, що з 30 жовтня усі жителі Запорізької області, мовляв, отримали російське громадянство.

«Усі громадяни, які проживають на території регіону та прописані у будь-якому з чотирьох об’єднаних регіонів (Запорізька та Херсонська області, «ДНР», «ЛНР») автоматично стають громадянами російської федерації, – такий фейк розповсюджують окупаційні та російські ЗМІ. – Від отримання громадянства можна відмовитися – для цього необхідно подати заяву у підрозділі міграційної служби РФ».

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 24-31 жовтня

Представники місцевої та обласної влади спростовують заяви російських ЗМІ і підтверджують, що це – частина інформаційної війни проти України.

«Не треба звертати увагу. Кожен день окупанти придумують якісь ідіотізми. Наприклад, кажуть людям: «не переводьте години на зимовий час». Тепер з громадянством щось придумали. Вони регулярно вигадують якісь ідеї і намагаються на наших людям ставити ці досліди, – відреагував на цю заяву окупаційної влади голова Запорізької ОВА Олександр Старух. – Ці дії – нікчемні. Такі дії не визнає жодна цивілізована держава. Є міжнародні правові нормативні акти, є українське законодавство. Заручники терористичного режиму продовжують залишатися громадянами України».

Російська пропаганда вигадала фейк про «диверсію СБУ» в окупованому Бердянську

На думку міського голови Мелітополя Івана Федоров, перш за все, «призначення» російського громадянства необхідно окупантам для виконання мобілізаційних планів та захоплення майна громадян окупованих територій.

«Навіщо воно це їм потрібно? Потрібно, щоб виконувати свої плани по мобілізації. Якщо в перші тижні мобілізації, яка була оголошена в росії, вони набрали добровольчий батальйон у складі трьох тисяч мешканців. То зараз вони намагаються створити територіальну оборону з п’яти тисяч людей, – розповів Іван Федоров. – Також російське громадянство у всіх мешканців потрібно, для того, щоб у «правовому полі» проводити захоплення майна громадян на тимчасово окупованих територіях. Зараз щоденно видаються розпорядження гауляйтерів про введення тимчасової  «адміністрації» у різних бізнесах, щоб розкрадати майно, обладнання і технології».

На окупованій території Запорізької області росіяни захопили ще три підприємства


Читайте також:

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 1-9 жовтня

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 10-16 жовтня

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 17-23 жовтня

Які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області: огляд 24-31 жовтня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0