USD: EUR:
... в Запорожье
Навіщо компанії дзвонять родичам позичальників при оформленні мікрокредиту?

Навіщо компанії дзвонять родичам позичальників при оформленні мікрокредиту?

Часто, залишаючи відгуки про мікрофінансові компанії, позичальники скаржаться, що кредитори дзвонять їх родичам, сусідам, колегам. Чому так відбувається і чи реально в Україні видаються кредити онлайн без дзвінків? Ми вирішили розібратися.

Чому МФО телефонують родичам?

Дзвінки родичам від МФО практично завжди ставлять позичальника в незручне становище. Буває, що близькі навіть не знають про існування заборгованостей у членів сім’ї. Тоді позичальникові доводиться довго пояснювати, навіщо йому знадобилися гроші, чому він замість цього не звернувся за допомогою до рідних або друзів, як виникло прострочення і т.д.

З яких причин кредитори дзвонять родичам клієнтів? Почати потрібно з головного – тому що позичальники залишають номери телефонів близьких в анкетах. Перед відправкою заявок МФО завжди вимагають згоду на обробку, зберігання і використання персональних даних. Проставляючи галочки, позичальники погоджуються з тим, що контакти будуть використовуватися.

Зазвичай компанії дзвонять родичам, коли клієнт вже прострочив позику. Головна мета — вплинути на позичальника, щоб він сплатив борг.

Родичам боржників також можуть дзвонити з колекторських компаній. Однак прийнятий в 2021 році закон забороняє це робити. Забороняється також функція автодозвону, шантаж, погрози, візити додому до боржника. Зі скаргою на колекторів і доказами їх неправомірної діяльності можна звернутися до Національного банку України. Саме він тепер буде контролювати діяльність колекторських агенцій.

Кредит без дзвінків від компанії Мілоан

Компанія Мілоан — одна з небагатьох МФО, яка не вимагає номери телефонів родичів позичальників під час створення заявки на мікропозику. У анкеті позичальника просять вказати тільки особистий контактний номер телефону. А щоб клієнт не допустив прострочення, компанія пропонує вигідну пролонгацію позики на 3, 7 і 15 днів.

Видаються цілодобові кредити онлайн на будь-які потреби і цілі. Вимоги до позичальників мінімальні: вік від 18 до 65 років і наявність українського громадянства. Клієнтом компанії може стати студент, пенсіонер, військовослужбовець, підприємець-початківець і навіть тимчасово безробітна людина. Довідка про доходи для оформлення кредиту не потрібна.

Процедура оформлення мікропозик на Miloan.ua займає 10-15 хвилин, після чого гроші відразу переводяться на картку. Доступний кредитний ліміт — від 500 до 20 000 гривень. Користуватися коштами можна до 30 днів. Для нових клієнтів діє акція, в рамках якої гроші видаються під 0,01% в день.

Мілоан завжди дбає про безпеку даних своїх клієнтів і використовує їх лише за призначенням. Компанія ніколи не дзвонить родичам позичальників, не розповідає про наявність боргів сусідам і колегам. З політикою конфіденційності компанії кожен бажаючий може ознайомитися на офіційному сайті — miloan.ua. Клієнти компанії сплять спокійно, тому що точно знають, що інформація про їх мікропозики ні за яких обставин не буде передана третім особам.

0