USD: EUR:
... в Запорожье
Почали економити: за місяць запоріжці купили нових авто на 4 мільйони доларів

Почали економити: за місяць запоріжці купили нових авто на 4 мільйони доларів

У травні у Запоріжжі та області зареєстрували понад 200 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував 22 тисячі доларів. Це на 10 тисяч доларів менше ніж у квітні цього року.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault. У регіоні придбали 39 таких авто на суму 600 тисяч доларів. Також популярними були Kia та Toyota. Загальна сума покупок у Запоріжжі минулого місяця перевищила 4 мільйони доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі частіше всього реєстрували Audi A8 і Volvo S90. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage.

Загалом, у травні в Україні зареєстрували 6,7 тисяч нових автомобілів, серед яких найбільша частка у кросоверів. Кількість придбаних за місяць позашляховиків склала майже 5 тисяч авто. Легковиків купили всього 2 тисячі, а загальна сума покупок перевищила 200 мільйонів доларів.

Нагадаємо, у квітні у Запоріжжі та області зареєстрували 200 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував 32 тисячі доларів.

0