USD: EUR:
... в Запорожье

"З 30 людей живими залишилося 9": в Запорізькій області російський військовий дав показання СБУ, — ВІДЕО

Хлопця взяли у полон українські військові. Російський військовослужбовець розповів, що “не знав, що їде на війну”.

Представника окупаційних військ взяли у полон в селі Малинівка, яке після бою, де загинули двоє бійців Мелітопольського батальйону, підконтрольне Україні.

Молодий хлопець, уродженець Чеченської Республіки, розповідає, що 24 лютого перетнув державний кордон України та вирушив з Криму в напрямку Гуляйполя, повідомляє пресцентр СБУ.

Каже, що частина його товаришів по службі, зрозумівши, що є учасниками війни, а не «спецоперації», мали намір відмовитися і вже навіть «бумажку сделали. Но старший приехал и сказал, что войны там нету, надо просто проходить…». Натомість його підрозділ, попри те, що не був на передовій, розгромили українські захисники: «из 30 человек, которые приехали, 9 человек живы остались».

Хлопець розповідає, що з ними були і строковики, які тільки за тиждень до початку воєнних дій підписали контракт. Тим, хто відмовлявся воювати, дали 13 років ув’язнення.

Як і всі полонені, каже, що нікого не вбивав і взагалі не вміє користуватися автоматом.

Читайте також:

Ворог не пропускає автобуси та фури з гуманітаркою до окупованих міст Запорізької області

Під Запоріжжям російські окупанти обстріляли село Веселянку: пошкоджено будинки та об’єкти інфраструктури, є постраждалі, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Жители2022-03-28 16:14:45
Сволочь,привязать этих пленных к столбу на площади,и пусть с ними местное население пообщается.
Ха2022-03-28 16:07:13
Ну конечно,они все как под копирку говорят,мы не знали куда ехали,а бомбить мирные города, сёла, дома и местное население,это лишь так поиграться решили типа...Уничтожать их всех Рашистов нужно сразу пулей в лоб,а ещё лучше этих пленных на зону отправить к местным авторитетам в общую камеру,пусть с ними там тоже поиграют как с девочками куда только можно.